DomůLifestyleZlatá labuť už dnes večer: Evě se pletky s Gruberem krutě vymstí,...

Zlatá labuť už dnes večer: Evě se pletky s Gruberem krutě vymstí, prozradil producent

Už dnes večer se mohou diváci znovu těšit na příběhy z obchodního domu Zlatá labuť, který pod tíhou války už funguje z posledních sil. Vůbec nezajímavější je teď dějová linka Evy Duškové, které se kvůli ochraně svého milého Martina zapletla s nacisty. Jenže se jí to brzy vymstí.

„Na scestí se dostane postava Evy (Beáta Kaňoková), která se v dobré víře a ve snaze pomoci svým blízkým zaplete s šéfem Prahy Gruberem. A nakonec pro ni bude velmi těžké, aby se z té situace nějak dostala,“ říká producent Filip Bobiňski. Na řadu přijdou také příběhy postav, které mají židovský původ.

Strach postavy, které mají židovský původ

„Určitě se budeme o některé postavy bát. Budeme jim fandit. Dojde i na konkrétní události, kterými naše židovské postavy projdou. Ale jak říkám, strach nebudeme mít jen o ně. Všechny postavy budou pod tlakem toho vnějšího nebezpečí,“ doplňuje.

„Gruber je jedním z těch silných hráčů. Možná spíš opravdu nejsilnější, protože všichni nakonec musí skákat tak, jak on píská. Irena si to moc dobře uvědomuje a potřebuje ho. Takže ho někdy využívá, možná trochu zneužívá, ale je to velmi tenký led,“ láká Kristýna Ryška.

Irena už bojuje i se svou rodinou (foto: se souhlasem TV Nova)

Eva si hraje s ohněm

Eviny pletky s Gruberem skončí zle. Jeho manželka jí vyhrožuje pracovním lágrem, Eva neví, jak ze situace ven. Martin nic netuší, stále však riskuje a myslí hlavně na odboj. Jak tohle skončí? Podívejte se už dnes večer!

I Irenu čeká tentokrát nepříjemné odhalení…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů