DomůLifestyleTomáš Klus přejmenoval Haďáka na Záhaďáka. V seriálu ZOO se věští budoucnost

Tomáš Klus přejmenoval Haďáka na Záhaďáka. V seriálu ZOO se věští budoucnost

Když se na televizních obrazovkách objevil seriál ZOO, vypadalo to, že půjde o trochu jiný koncept, než byla Slunečná. Ačkoliv Anežka, kterou hraje Pavla Tomicová, umí mluvit se zvířaty, dlouho v tomto seriálu nikdo nečaroval. Tak přišel čas na Haďáka, zvaného Záhaďáka, který vidí budoucnost. Patří to do takového seriálu ještě? 

Když se z návratu Evy Burešové do seriálu ZOO stal tragický příběh o matce, kterou muž podvedl v šestinedělí, diváci byli trochu rozčarovaní. Těšili se na lásku a příběh mladé rodiny. O to větší překvapení přišlo, když v nových dílech získal Haďák dar jasnozřivosti.

Proč se Haďák vrátil z daleké cesty dříve?

Když přiběhl Adam za Filipem, aby ho varoval, že musí zachránit své rodiče, někteří předpokládali, že má zřejmě nějaké ty informace, které jiní ne. Bylo to však trochu jinak. Haďák vidí budoucnost od chvíle, co se potkal se šamanem. Proto se také vrátil dříve z Amazonie. Viděl, že Sid líbá Filipa. Ta mu sice s úsměvem tvrdí, ať tomu zas tolik nevěří, tohle by se totiž přece nikdy nestalo, diváci už ale dávno ví, že když si Anča dala trochu víc do nosu, večer se na Filipa vrhla.

Ten je ale čestným mužem, a tak odešel raději spát jinam. Možná věděl, že se mu roztomilá blondýnka líbí také. Adamovo nové umění je podobné daru, který měla Týna a Běta ve Slunečné. Obě cítily, že se děje něco špatného nebo viděly mrtvé. Běta uměla také léčit. Skoro to vypadá, že tvůrci těchto seriálů magii přímo milují.

Odpustí Viky Petrovi? (foto: se souhlasem FTV Prima)

Děti nechtějí bydlet s Petrem a Ester
A také dramata. V dalším díle, který diváci uvidí ve čtvrtek, Petrovy děti přiznají, že s ním nechtějí bydlet, protože jeho nová přítelkyně Ester je horší než Markéta. To překvapí babičku Danuši a začne zjišťovat, jak vnoučata udržet v Čechách. Viky jí přislíbí pomoc, sama toho má však až nad hlavu. Většinu práce dělá s Péťou v kočárku vedle stolu. Pravdou je, že jsme ještě neviděli Viky, aby si se svým synem hrála. Stále jen pracuje nebo vymýšlí, kdo ho pohlídá. Snad se to do budoucna zlepší.

Právě s Ester by měl Petr čekat dítě. Zda to bude opravdu pravda a tvůrci je nedají dohromady, se dozvíme už brzy. Byla by to ale velká škoda.

Zdroj: seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů