19.8 C
Prague
Neděle, 9 června 2024, 11:06
- Reklama -
DomůLifestyleRománek s Hrušínským byl pro Bartošovou začátek konce

Románek s Hrušínským byl pro Bartošovou začátek konce

Druhá řada minisérie Iveta přinesla v dalším díle natáčení filmu Svatba upírů, kde se Iveta Bartošová seznámila s Rudolfem Hrušínským nejmladším. Ve své knize se po letech přiznala, že spolu měli krátký milostný poměr. Nakonec to byl začátek jejího strmého pádu.

K románku se Iveta přiznala ve své knize s názvem Neměla jsem se narodit. Tehdy měla trable s Ladislavem Štaidlem. A dělala mu naschvály. Ten totiž odletěl do Los Angeles bez ní – a navíc byl stále ženatý. 

Románek, který jí změnil život

„Udělala jsem to kvůli sobě. Aby přežilo moje ego a abych v sobě jako ženská měla ještě trochu hrdosti,“ napsala tehdy. Psal se rok 1993, když natáčel Jaroslav Soukup film Svatba upírů. Iveta, ačkoliv do té doby neměla žádné herecké zkušenosti, byla obsazena do hlavní role společně s Rudolfem. Natáčeli ve Valticích na zámku a spali v místním hotelu. Tam se měl odehrávat románek, po kterém už život Ivety nikdy nebyl stejný. 

„Bylo to fajn. Oba jsme ale věděli, že to nemá smysl. Rudla mi potom dokonce na dveře mého pokoje napsal rtěnkou: Miluji tě. Pak se už ale nikdy nic podobného neopakovalo. Byl to rozumný kluk a pochopil, že to byl jenom úlet,“ citoval zpěvaččinu knihu deník Šíp. Štaidl se tehdy vše dozvěděl. Iveta věřila, že mu to prozradila její sestra Ivana, která byla na natáčení se svým milencem.

Iveta Bartošová v pořadu Deníček Ivety B.(foto: se souhlasem TV Nova)

Nebyla žádná facka, říká Bartošová

„Rozešel se se mnou. Řekl, že mám hned z Apolinářské vypadnout a druhý den ráno si sbalit věci. Nebyla žádná facka. Nic. Jen mi řekl, že se se mnou hned rozchází. Ať okamžitě vypadnu. A šel spát. Dvě nebo tři hodiny jsem čekala a pak jsem šla. Říkal, že kvůli tomu se se mnou rozchází navždy, ačkoli sám mi předtím vyprávěl, s kým vším spal, a dělalo mu to dobře. Vrátila jsem se až ráno a on na mě strašně řval, že jsem chrápala s někým jiným, i když jsem mu říkala, že jsem byla v parku a bylo mi hrozně,“ popsala dále Iveta. Přespávala, kde se dalo. Nakonec Štaidla odprosila, aby ji vzal zpátky. Vztah se urovnal, trhliny v něm ale zůstaly. Nakonec od Štaidla odešla sama. 

Tím se tehdy částečně ukončila její kariéra, na své předchozí úspěchy už nikdy nenavázala. Na muže neměla štěstí, na pracovníky kolem sebe také ne. Začala pít, trpěla psychickými problémy – a nakonec to vyústilo až ve zpěvaččinu sebevraždu v dubnu 2014, kdy si sedla na koleje před projíždějící vlak v pražské Uhříněvsi. 

Zdroj: ČSFD, sip.denik.cz, zeny.iprima.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů