DomůLifestyleMarta Dancingerová prý uvažuje o svatbě. Pozvaná je i Kaňoková

Marta Dancingerová prý uvažuje o svatbě. Pozvaná je i Kaňoková

Herečka Beáta Kaňoková prozradila tajemství! Její kolegyně ze Zlaté labuti Marta Dancingerová se možná bude brzy vdávat. Jestli už nemá dávno prstýnek, minimálně o tom přemýšlí. Má už totiž jasno jak ve výběru hostů, tak v tom, že to bude skromné. Ona je vůbec samé tajemství!

„Taková interní informace. Až prej bude mít svatbu, chce tam jen nejbližší rodinu a pár přátel. Díky, Marti,“ jásala Kaňoková, že se řadí právě k těm nejbližším. Něco takového přitom jistě není nereálné.

Chystá se svatba?

Marta už pár let žije s hercem Markem Pospíchalem, se kterým má malého syna Toníka. Dokonce by měli rekonstruovat dům. A ačkoliv se měsíce spekuluje o jejich partnerské krizi, zdá se, že ve skutečnosti je tomu přesně naopak – funguje jim to na jedničku a jejich vztah se rozhodli posunout. A její milý má přitom už jednu svatbu za sebou. Rozhodně se tak nebojí dojít k oltáři! Že by herečku čekalo krásné nové období? Takové by si jistě zasloužila.

Beáta Kaňoková je milovnicí módy (foto: se souhlasem TV Nova)

Marta má obdivovatelky

Daří se jí i pracovně. Ve Zlaté labuti exceluje – a navíc hraje se svými kamarádkami! Nejen Simonou Lewandowskou, ale hlavně právě Beátou. Ta se přiznala, že jí obdivuje už velmi dlouho. „S Martou se znám už od studií na DAMU. Chodila o dva roky výš a platila za takovou tu holku, o které všichni učitelé a studenti mluvili jako o největším talentu ročníku. Takže nás přirozeně pěkně sr….“ vzpomínala představitelka prodavačky Evy Duškové se smíchem.

„Pak jsem s ní hrála v jejím absolventském představení, kde mi došlo, že s ní bude pěkná čurina. Když otěhotněla, dostala jsem možnost s ní alternovat v jedné komedii. Zatímco Martička bubnovala na těhotenskej buben, mohla jsem si spokojeně hrát její roli Kimberly, kterou jsem teda fakt milovala. No a pak jsme se potkaly ve Zlaté labuti,“ dodává Kaňoková. Je vidět, že se v seriálu potkala ta správná parta.

A že by ta svatba byla taky na pořadu dne?

Zdroj: redakce, Instagram, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů