25.4 C
Prague
Úterý, 9 července 2024, 1:07
- Reklama -
DomůLifestyleSeriál Jedna rodina: Do party se přidává krásná Sara Sandeva v roli...

Seriál Jedna rodina: Do party se přidává krásná Sara Sandeva v roli zdravotní sestřičky

Oblíbený rodinný seriál Jedna rodina se vrací na televizní obrazovky s novými díly. První z šestnácti epizod odvysílá TV Nova v úterý 29. srpna a už teď je divákům k dispozici na Voyo. Střídavá péče dokáže běžné situace pořádně zamotat i v letošní sezoně. Ale stejně tak dokáže průšvihy efektivně řešit, vždycky se totiž najde někdo, kdo rychle přispěchá na pomoc. Nebudou chybět nové výzvy, naděje ani nové postavy v podání oblíbených českých herců.

Diváci se se seriálem Jedna rodina rozloučili před prázdninovou pauzou společnou oslavou vánočních svátků. Nový rok přináší členům Jedné rodiny nové výzvy, kterým budou muset čelit. Vágy (Miroslav Vladyka) s Filipem (Filip Blažek) dostanou neodolatelnou nabídku na práci v cizině – montování větrných elektráren. To znamená těžké rozhodování. Zvládne Norika (Berenika Kohoutová) péči o tři děti, zatímco bude Filip v Německu vydělávat na jejich první společné bydlení?

Filip odjíždí

Dojemné loučení na sebe nenechá dlouho čekat. Odjede Filip plnit si své sny nebo ho Norika nakonec přesvědčí, že tak dlouhé odloučení není dobrý nápad? A jak by zvládla takovou situaci Noričina představitelka? „Myslím si, že to musí být hodně náročné. Já sama jsem zvyklá na velkou podporu svého manžela ve smyslu domácích prací a péče o dítě. V našem případě by bylo pravděpodobnější, že bych za prací odjela já. Což se také občas stává, ale na rozdíl od Filipa je to opravdu maximálně na týden,“ prozradila sympatická herečka Berenika Kohoutová.

Berenika Kohoutová v roli Noriky (foto: se souhlasem TV Nova)

Konečně Anička!

Vágy se po letech setkává s Aničkou (Sandra Pogodová), ale ta se mu k jeho překvapení nevrhá rovnou do náručí. Vágy ji přemluví – téměř proti její vůli – aby spolu poseděli a je z toho nejhorší nápad jeho života. Zatímco on nostalgicky vzpomíná na krásné trampské časy, Anička má na stejné události úplně jiné vzpomínky a Vágyho sen se rozpadá… O Vágyho platonické lásce Aničce se v seriálu dlouho mluvilo, ale až teď ji mají diváci možnost vidět na vlastní oči. Role se zhostila oblíbená herečka Sandra Pogodová, která o své postavě prozradila: „Je to obyčejná rozvedená ženská se dvěma dětmi. Hodně pracuje a nemá moc času na jakékoliv vofuky,“ a dodává, že Aniččiny preference v trávení volného času se od těch jejích zásadně liší: „Já jsem přesně ten typ pod širák. Raději se budu koupat v ledovém potoku, než abych lezla do nějakého bazénu.“

Elišku (Lotti Töpfer) s Johanem (Oliver Vyskočil) čeká taneční soutěž a také pololetní vysvědčení. Johan by potřeboval zabrat na obou frontách, ale rozkrájet se nemůže. Taneční tréninky ho vyčerpávají a na jednoho malého kluka je toho možná až příliš. Stihne se připravit na taneční soutěž? A s jakým vysvědčením mladí tanečníci rodiče nakonec překvapí?

Vašek složí Lindě milostnou píseň

Mezi Vaškem (Sebastian Pöthe) a Lindou (Karolína Synková) to skřípe, ale Vašek je pro záchranu vztahu s jeho první láskou udělat cokoliv. Třeba jí složit své vyvolené milostnou píseň, kterou jí pak zazpívá přímo pod okny. Vyplatí se Vaškovi odvážné vyznání lásky?

Zdá se, že jediná doopravdy spokojená je Lejdy (Eva Holubová), která se stane vedoucí CK a svoji budoucnost vidí veskrze růžově, což na ní imponuje i její herecké představitelce Evě Holubové„Podle Lejdy není prohraná bitva zároveň prohraná válka. Nikdy se nevzdávat, neustále v sobě živit víru v naději, lásku k životu a nezapomínat u toho na smysl pro humor. To je recept na šťastný život mojí postavy v Jedné rodině.“

V prvním díle se objeví ještě jedna nová postava, která vstoupí do Petřina (Tereza Kostková) života. Podnikatelka Markéta v podání Eriky Stárkové chce od Petry nakupovat do svého fair trade obchodu. Ty dvě si téměř okamžitě padnou do noty a to i mimo kameru. „Většina mých dialogů od začátku natáčení je právě s Terezkou Kostkovou, která je také maminka. Naprosto mi rozumí a máme co dělat, abychom naplánované záběry vůbec natočily, protože spolu mezitím chceme sdílet mateřství a příběhy s ním spojené. Rády si vykládáme o životě, ona je úžasný parťák na place i mimo něj,“ prozrazuje o atmosféře na place Erika Stárková.

Ještě jedno velké překvapení pro diváky Jedné rodiny! Na podzim do děje seriálu zasáhne nová postava v podání Sary Sandevy

Tento týden se konalo setkání zástupců Jedné rodiny s novináři, ne náhodou proběhlo v rodinném bistru patřícím rodičům oblíbené herečky Sary Sandevy. Tvůrci se totiž rozhodli do poslední chvíle utajit ještě jedno velké překvapení pro diváky. Sara Sandeva se v seriálu o trampotách střídavé péče objeví na podzim.

Sara se sice poprvé na obrazovkách ukáže až za několik týdnů, ale už teď prozradila, koho si v seriálu zahraje: „Budu hrát Báru Mlejnkovou mladou zdravotní sestřičku, která pracuje na klinice IVF. Je zasnoubená, takže by ji měla čekat v nejbližší době svatba. Uvidíme, jestli to tak skutečně dopadne,“ představila svou roli v Jedné rodině Sara Sandeva a v souvislosti s ústředním tématem seriálu prozradila, jaký má názor na střídavou péči: „Občas to tak život zařídí a někdy nemáte na výběr. V tu chvíli je nejdůležitější, aby fungovala komunikace a dítě se cítilo šťastně na obou stranách rodiny.“

Zdroj: redakce, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů