DomůLifestyleDámy, zbystřete! Haďák ze ZOO je single

Dámy, zbystřete! Haďák ze ZOO je single

To, o čem se dlouho šuškalo, potvrdila sama herečka Hana Drozdová. Vztah s představitelem Haďáka, hercem Šimonem Bilinou, se rozpadl. S informací přišel jako první web Super.cz.

Na začátku léta se objevili na poslední akci, teď se jejich cesty rozešly. Šimon Bilina měl dlouho po boku herečku Hanu Drozdovou, která je o pár let starší než on. Vypadalo to na velkou lásku, někteří už v dáli slyšeli svatební zvony… Ale ne. Je konec!

Našel novou lásku?

„Nový vztah není, buduji teď vztah sama se sebou. Musím se to naučit. Pořídila jsem si nový byt, zabydluju se. Soustředím se na natáčení a na práci,“ řekla Hana. Šimon se k rozchodu zatím nevyjádřil, dlouho se však spekuluje, že má blízko ke své herecké kolegyni Michaele Pecháčkové. Nedávno si dokonce užil žhavý taneček se Simonou Lewandowskou, ta má ale doma jeho kolegu Gorana Maiello.

Rozchod je prý velmi čerstvý, letní dovolenou už ale trávila sama. Šimonova kariéra v poslední době strmě vyletěla, je tak možné, že už má jiné priority. On sám ale zatím mlčí.

Sid a Adam (foto: se souhlasem FTV Prima)

Haďáka čekají starosti

Už příští týden se objeví znovu na obrazovkách v seriálu ZOO. Jeho postavu čekají zcela odlišné starosti, než má teď on sám ve skutečném životě. Adam Hruška totiž zatouží po rodině, jeho milovaná Sid si to ale nakonec rozmyslí. Po smrti otce musí řídit firmu. To ale nestíhá, pije jeden energetický nápoj za druhým a občas zapomene, kde se probudí.

Vydrží jejich vztah? Nebo ho snad čeká rozchod i v seriálu? Na to si musí diváci ještě pár dílů počkat.

Říkalo se, že seriál bude mít 160 dílů. Deník extra.cz ale citoval tajný zdroj z Primy, který tvrdil, že točit se bude až do příštího léta. To by fanoušky jistě potěšilo!

Zdroj: redakce, Instagram, super.cz, extra.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů