DomůLifestylePřiznala Pecháčková lásku k Bilinovi? Fanoušci jásají, herci ukázali něžnosti

Přiznala Pecháčková lásku k Bilinovi? Fanoušci jásají, herci ukázali něžnosti

Donedávna se jen spekulovalo, zda krásná Michaela Pecháčková zahořela city ke kolegovi Šimonu Bilinovi i v soukromí. Ten měl ale partnerku, se kterou měl podle některých dokonce plánovat svatbu. Dnes ale herečka zveřejnila fotku, která mluví za vše.

Fanoušci jásají! Zdá se, že tu máme nový pár showbyznysu. Herečka Michaela Pecháčková a Šimon Bilina si spolu zřejmě začali i ve skutečnosti. Že k sobě mají blízko, o tom už dlouho nikdo nepochyboval.

Co se škádlívá…

Dokonce podle některých fanoušků na sociálních sítích mohla být jeho náklonnost důvodem, proč mu to neklaplo s herečkou Hankou Drozdovou. S tou tvořil pár několik let, bydleli spolu. Během svého účinkování v kritizovaném seriálu Eliška a Damián však sexy zrzka prozradila, že Šimon jí už postýlku nezahřívá.

Mladinká Míša ale v poslední době září jako sluníčko a není dne, kdy by na Instagram nedala stories, kdy se usmívá od ucha k uchu. Se Šimonem se fotí často, je vidět, že mají svůj humor. Je to předzvěst jejich lásky? Dneska se Pecháčková nechala slyšet, že co se škádlivá, to se rádo mívá. A už naše babičky věděly, že tohle je pravda jako hrom!

Je jasné, že diváci ZOO by jim jejich lásku opravdu přáli. I na televizních obrazovkách jim to perfektně ladí. Je znát, že jde o sehranou dvojici. Snad jim to klapne! Tohle by byla krásná tečka za seriálem, který se má už pomalu blížit ke svému konci. Podle informací ze zákulisí se má natáčet ještě zhruba půl roku – a pak bude hotovo. Diváci se ale na seriál mohu těšit zřejmě minimálně do konce roku 2024. Není divu, pro televizi Prima je to další velký úspěch, kterých si v poslední době připsala hned několik – například Slunečnou, Sedm schodů k moci nebo Na vlnách Jadranu.

Zdroj: autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů