DomůLifestyleEva Burešová v nemocnici: Čtyři dny zjišťovali, co jí je

Eva Burešová v nemocnici: Čtyři dny zjišťovali, co jí je

Na včerejší Vánoční koncert v O2 areně zpěvačka a herečka Eva Burešová nedorazila. Někteří fanoušci byli zklamaní, jeli z velké dálky. Dnes ráno však půvabná tmavovláska prozradila, že k tomu měla vážný důvod – čtyři dny byla v nemocnici!

Herečka Eva Burešová ze seriálu ZOO je dlouhodobě velmi zaneprázdněná – má dvě děti, hraje, zpívá v muzikálech, stará se o dům, má psa. Že by ji tělo upozorňovalo, že pracuje až příliš? Teď přiznala, že skončila v nemocnici. A zřejmě to bylo opravdu vážné!

Vzkaz z nemocnice

„Přátelé, je mi velmi líto, že jsem vám nemohla vystoupit při včerejší Vánoční O2 aréně. Bohužel už čtvrtý den bojuju se zdravím a teprve dnes jsem finálně opustila Benešovskou nemocnici, kde se všelijak snažili přijít na to, co se to se mnou vlastně děje. Všem těm, kteří v aréně byli, jsem natáčela video, které se vám mělo během večera pustit, ale vzhledem k tragické události v Praze, kterou vnímáme všichni jako velmi bolestnou, se změnil celý koncept večera, a tak se moje absence oznámila ta, že to někteří z vás nezaznamenali. A teď mi píšete zprávy,“ uvedla zpěvačka v pátek ráno na svých sociálních sítích.

Zdálo se, že je vyčerpaná a vzkaz píše z posledních sil. Přes emotivní vzkaz fanouškům neprozradila, co jí dostalo na kolena. Rozhodně však nepůjde o žádnou malichernost.

Snad bude brzy v pořádku.

Zdroj: redakce, Instagram, seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů