DomůLifestyleSeriál Zlatá labuť míří do finále. Diváci ale mohou být nakonec zklamaní

Seriál Zlatá labuť míří do finále. Diváci ale mohou být nakonec zklamaní

Do poslední chvíle diváci seriálu Zlatá labuť doufali, že se tvůrci ještě umoudří a začnou psát scénář k další řadě. Na to nedošlo a třetí řada bude tou závěrečnou. Byť je slíbeno přímo grandiózní finále, diváci mohou být nakonec zklamaní!

Třetí a zároveň závěrečná série Zlaté labutě se odehrává na přelomu let 1939 a 1940 v temných časech protektorátního Československa. Přesto by se snad mohlo blýskat na lepší časy, zlo ve Zlaté labuti je totiž na ústupu. Gruberovo tajemství je prozrazeno a jeho vliv významně oslaben. Intrikánka Markéta zemřela při porodu. Zákeřný Bouchner skončil na pozici ředitele obchodního domu a společně s ním zmizela i sekretářka Praxlová. Známí hrdinové se tak mohou opět nadechnout a čelit novým výzvám doby společně. Jenže drama ještě ani zdaleka nekončí… 

Odolá Petr nové ředitelce Toni?

Petr musí po útěku Báry najít sílu zapomenout. Energii do života mu dodává novorozený syn, na kterého zůstal sám. Ireninu drastickou léčbu homosexuality považují Kučerovi za úspěšnou a její aféra s Alenou je téměř zapomenuta. Znovu se tak otevírá otázka, který ze tří sourozenců jednou převezme otěže rodinného podniku. Mohla by to být Irena, pro kterou bylo rodinné bohatství a moc od začátku prioritou.

Čerstvý vítr do Zlaté labutě přinese nová ředitelka, šarmantní Toni Adamová. Má zkušenosti ze zahraničí a v obchodním domě zavádí řadu zásadních změn. Ve skutečnosti to ale není hlavní důvod jejího působení v Labuti. Navíc by jí do oka mohl padnout mladý otec Petr Kučera. Ten má zlomené srdce z odchodu milenky, navíc mu zemřela manželka. Je to ideální partie pro Toni, která by se jistě nebránila bohatému ženichovi?

Třetí řada seriálu Zlatá labuť (foto: se souhlasem TV Nova)

Možná se nic nevyřeší…

Sortiment obchodního domu se rozrůstá a v souvislosti s tím přichází další zajímavá postava – prodavačka Dita. Je to žena plná života, která se dá s každým ráda do řeči. Její ženská energie je odzbrojující a okouzlí nejednoho muže. Který z nich Ditě podlehne? Zdá se, že to bude Lukáš, kterému jeho manželka už nestačí. Miluje ženy – a tak jejich manželství není naplněno. Jenže ani na Alenku už si Irena nemyslí. A to může diváky opravdu zklamat.

Lesbická láska v dobách kruté války a odmítání lásky stejnopohlavních párů bylo krásné koukat na to, jak o vášeň mezi sebou bojují. Pokud se mezi nimi už nic nestane, diváky to jistě zklame. Také odchod Báry není zrovna vítaný. Celou dobu všichni doufali, že dostanou s Petrem šanci. Vyřeší se vůbec něco, když se má z proradného Grubera nakonec stát hlavní postava? Převezme ředitelské křeslo v obchodním domě on? A jak dopadne prodavačka Eva, které paní Gruberová hrozí koncentračním táborem?

Zdroj: autorský text

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů