DomůLifestyleZlatá labuť je zpátky. Drsnější není, spíš o ničem

Zlatá labuť je zpátky. Drsnější není, spíš o ničem

Irena je zpátky! A nejen ona. V prvním díle třetí série se vrací Gruber – a paní Mašková se právem bojí. Nová role čeká také Petra Kučeru, ze kterého se stal starostlivý otec. A drama není ještě ani zdaleka u konce. Splní ale nové díly očekávání diváků?

Třetí a zároveň závěrečná série Zlaté labutě se odehrává na přelomu let 1939 a 1940 v temných časech protektorátního Československa, kdy nikdo dopředu neví, co ho ten den čeká. Strach je všude – a navíc hrozí Gruberův hněv. Ten Ireně neodpustí, že ho podrazila. Je teď jeho hlavní nepřítel. To se pochopitelně dotkne také obchodního domu Zlatá labuť, a který teď nebude mít Petr Kučera zřejmě tolik času. 

Petrovi unesou syna

Jeho manželka Markéta zemřela při porodu a Petra čeká starost o syna Edu. To pro něj nebude vůbec jednoduché, protože už v prvním díle mu syna někdo unese. Bude ho vydírat, aby si vybral stranu. A drama může začít.

Přesto by se snad mohlo blýskat na lepší časy, zlo ve Zlaté labuti je totiž na ústupu. Gruberovo tajemství je prozrazeno a jeho vliv významně oslaben. Intrikánka Markéta zemřela při porodu. Zákeřný Bouchner skončil na pozici ředitele obchodního domu a společně s ním zmizela i sekretářka Praxlová. Známí hrdinové se tak mohou opět nadechnout a čelit novým výzvám doby společně. Petr musí po útěku Báry najít sílu zapomenout. Energii do života mu dodává novorozený syn, na kterého zůstal sám. Ireninu drastickou léčbu homosexuality považují Kučerovi za úspěšnou a její aféra s Alenou je téměř zapomenuta. Znovu se tak otevírá otázka, který ze tří sourozenců jednou převezme otěže rodinného podniku.

Šárka Krausová si novou roli užívá (foto: se souhlasem TV Nova)

Podezřelá je nová ředitelka

Čerstvý vítr do Zlaté labutě přinese nová ředitelka, šarmantní Toni Adamová, kterou bude Petr ze začátku podezírat, že má s únosem jeho syna něco společného. Krásná dáma má zkušenosti ze zahraničí a v obchodním domě zavádí řadu zásadních změn. Ve skutečnosti to ale není hlavní důvod jejího působení v Labuti. Jaké tajemství bude skrývat?

Sortiment obchodního domu se rozroste a v souvislosti s tím přichází další zajímavá postava – prodavačka Dita. Je to žena plná života, která se dá s každým ráda do řeči. Její ženská energie je odzbrojující a okouzlí nejednoho muže. Možná by Ditě mohl podlehnout Lukáš, který jistě cítí, že to s Irenou není to pravé. Ta sice pořád trvá na tom, že je vyléčená, ale její manžel možná brzy vytuší, že není vše tak, jak Irena říká. 

Irena je zatím nudná

První díl ale diváky zklamal. Jediný dramatický moment bylo setkání Evy s Gruberem. Konečně se vyřkne to, co začínající herečka tolik tajila. Miluje muže, který stojí takřka v čele probíhající války. Dočká se odsouzení? Nebo využije příležitostí a výhod pro sebe? 

Zatím je to ale o ničem. Příběh Petra a Markéty už nikoho nebaví, Bára je pryč, Jaroslav je nudný… A co Irena? Udělá ještě podraz, který zdvihne diváky ze židle? Snad se to brzy pořádně rozjede!

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů