DomůLifestyleZlatá labuť: Kristýna Ryška má dotočeno. Otázky manžela, kdy přijde domů, jí...

Zlatá labuť: Kristýna Ryška má dotočeno. Otázky manžela, kdy přijde domů, jí chybět nebudou

S koncem ledna nastává také konec natáčení seriálu Zlatá labuť! Herci se pomalu loučí s postavami, které byly rok a půl součástí jejich každodenních životů. Oblíbená Kristýna Ryška prozradila, co jí opravdu chybět nebude.

„Natáčení Zlaté Labutě trvalo rok a půl. Jsem šťastná a vděčná, že Irena Mašková byla moje. Děkuju všem divákům za dopisy, všem holkám za nabídky k sňatku. Chci ale taky říct, že ne vždy to bylo snadné a že nároky na štáb jsou u dobového seriálu enormní. Velmi lehce se tak z placu mohlo stát nevlídné místo, ale nestalo se! A za to vám děcka upřímně děkuju,“ přiznala Kristýna Ryška, že kdyby to snad s manželem Janem Ryškou nevyšlo, má i jiné nabídky!

Její milostná dějová linka s Alenkou byla velmi populární. Sama Ryška ale seriálu hodně obětovala. To ostatně přiznala i ve svém vyjádření. „Co mi chybět nebude, je otázka mého muže Kdy přijedeš domů?“ napsala na svůj Instagram a dodala, že vše je tak, jak má být. Zatímco ona natáčela v Praze, on se údajně staral o jejich společného syna Toníka v Rožnově pod Radhoštěm, kde si zařídili během pandemie nový domov.

Zda se po Zlaté labuti pustí do nějakého dalšího projektu, zatím neuvedla. Je však jasné, ž o nabídky nebude mít rozhodně nouzi!

Diváci o Zlatou labuť nepřijdou. Na první díly třetí série se mohou těšit už na začátku února.

Zdroj: redakce, Instagram, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů