18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 3:06
- Reklama -
DomůLifestyleBig Brother se po prvním týdnu řítí ke dnu? Diváci odsuzují hloupé...

Big Brother se po prvním týdnu řítí ke dnu? Diváci odsuzují hloupé soutěže

Reality show Big Brother je už po prvních dnech odsouzena k zániku. To si alespoň myslí diváci na sociálních sítích, kteří si stěžují, že jsou díly nuda a soutěžící dostávají úkoly, které se hodí leda pro pátou třídu základní školy.

Zdálo se, že to bude unikátní sociální experiment. Zatím je to jedna velká nuda. Soutěžící dostávají úkoly, aby něco ukradli a přinesli to do zpovědnice, jedna z účastnic se přiznává, že na drogách masturbovala 8 hodin a dostala zánět šlach a v akváriu se syrovým masem olizují kolečko. Kde je zábava?

Guru Velký bratr

Aby bylo co do epizod dát, něco se musí dít. Možná proto mají soutěžící zakázáno přes den spát. Jenže by to zřejmě vyšlo nastejno. Úkoly, které jim Velký bratr dává, jsou vhodné zhruba pro žáky základní školy. Páté třídy, odhadujeme.

Nechybí však kniha plná nesmyslných pravidel – například, že uklidit si smíte jen v pondělí, na jídlo dostanete nuzný rozpočet – a nedej bože, abyste si nepamatovali jména soutěžících, přijdete o jídlo. To se ostatně stalo Petře, která se už dopředu přiznala, že nemá paměť na jména. Jako mnozí z nás. Pro to ale Velký bratr nemá pochopení. Všichni musí být minimálně perfektní. A pokud ne, Velký bratr je poučí. Zatím to vypadá, že jsou na táboře pro zlobivé děti.

Logo soutěže Big Brother (foto: se souhlasem TV Nova)

Sociální experiment

Formát Big Brother aktuálně prožívá hned v několika teritoriích svoje znovuzrození a ideálně zapadá i do profilace naší streamovací služby Voyo. Na český a slovenský trh přinášíme úplně novou generaci tohoto unikátního sociálního experimentu, který nabídne nefalšované emoce, napětí i drama. Věříme, že bude divačky a diváky naše verze tohoto celosvětového reality hitu bavit,“ řekla na začátku vysílání Silvia Majeská, programová ředitelka skupiny Nova a skupiny Markíza.

Nepomohla tomu ani neskutečná nuda při vyřazování. Celý večer byl jen reprízou toho, co už se stalo. A v neděli to bylo úplně stejně. Vyhazov Kristýny nebyl napínavý ani zajímavý. Udrží si ještě show diváky? Už teď prý někteří přestávají koukat!

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů