21.8 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 6:05
- Reklama -
DomůLifestyleBig Brother: Hejda nebyl první volba. Moderátorem měl být Štěpán Kozub

Big Brother: Hejda nebyl první volba. Moderátorem měl být Štěpán Kozub

Jeden z nejpopulárnějších herců současnosti Štěpán Kozub prozradil v podcastu U kulatého stolu, že ho televize Nova lákala do moderátorského křesla reality show Big Brother! Nadšený Míra Hejda tak nebyl pro televizi první volbou.

Štěpán Kozub otevírá momentálně svůj první comedy club v Ostravě, je králem vtipů – a čas od času si odskočí do komerční televize. Hostoval například v show Česko Slovensko má talent, kde si na sebe převzal roli porotce. A mohl z něj být i moderátor!

Mělo by to šťávu

Umíte si představit oblíbeného Štěpána Kozuba jako moderátora show Big Brother? Možná, že by jeho komentáře byly tím pravým ořechovým. Show, která vzbuzuje v lidech rozporuplné pocity, by získala ty pravé grády! A možná by i měla větší sledovanost. Jsou jistě ti, kteří našli v tomto bizáru „to svoje“, ale žádný fenomén tu nevzniknul. Škoda.

Pro Hejdu to byla životní příležitost. Jeho manželka Zorka Hejdová zazářila v Love Islandu, a tak přišel čas i pro jeho chvíli slávy. Vzhledem k tomu, jak úspěšný je to podnikatel a vzdělaný člověk, se divák mnohdy nezbaví pocitu, že tenhle druh zábavy ho spíše degraduje.

Míra Hejda jako moderátor show Big Brother (foto: se souhlasem TV Nova)

Výhružky a osobní ochranka

K naší smůle se Kozub zkrátka rozhodl nabídku nepřijmout. Možná, že v tom je nejen práce, ale také jeho osobní situace. Podle médií se měl v listopadu rozvést se svou manželkou Bárou, se kterou má dceru Anežku.

V rozhovoru pro podcast U kulatého stolu Kozub také prozradil, že po jeho fantastickém úspěchu v O2 areně musel mít ochranku. Někteří mu posílali výhružky, které ho znervóznily. Možná náhlá sláva byla důvodem, proč školní láska po čtyřech letech ztroskotala. Asi zkrátka neměl na žádné Bulharsko, kde se show natáčí, chuť ani myšlenky…

Zdroj: redakce, TV Nova, podcast U kulatého stolu

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů