17 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 12:05
- Reklama -
DomůLifestyleBig Brother je tady! Diváci mají o soutěžících jasno

Big Brother je tady! Diváci mají o soutěžících jasno

Reality show Big Brother otevřel bránu svého domu a přivítal 16 nových spolubydlících, které bude sledovat pomocí 58 kamer 24 hodin 7 dní v týdnu. O vyloučení jednotlivých soutěžících budou rozhodovat diváci pomocí mobilní aplikace. Vítěz si odnese 2,5 milionu Kč.

První díl nové kultovní reality show Big Brother Česko & Slovensko se objevil na Voyo včera. Dnes úvodní epizodu uvede TV Nova. Další díly pak Nova Fun. Spolubydlící, kteří v domě vydrží až do finále, stráví společně 9 týdnů, neminou je ani vánoční svátky. Že by místo Popelky vysílali on-line přenos z luxusní vily?

Diváci budou rozhodovat pomocí aplikace

Formát Big Brother aktuálně prožívá hned v několika teritoriích svoje znovuzrození a ideálně zapadá i do profilace naší streamovací služby Voyo. Na český a slovenský trh přinášíme úplně novou generaci tohoto unikátního sociálního experimentu, který nabídne nefalšované emoce, napětí i drama. Věříme, že bude divačky a diváky naše verze tohoto celosvětového reality hitu bavit,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka skupiny Nova a skupiny Markíza. Nova zkoušela uspět s Big Brotherem už před lety, to se ale nepovedlo.

Fanoušci reality show uvidí dění z domu každý den. Unikátní budou sobotní přímé přenosy, které nabídnou události v souvislostech a zejména v nich na základě diváckého hlasování ve speciální aplikaci budou vypadávat postupně jednotliví soutěžící. O vystěhování z domu budou rozhodovat výhradně diváci, avšak Big Brother má při porušení pravidel právo vyloučit nebo spolubydlícího nominovat na vyloučení. Aplikace bude také rozhodující při volbě vítěze ve finální epizodě.

Logo soutěže Big Brother (foto: se souhlasem TV Nova)

Soutěžící jsou silné osobnosti

„Vítězové Big Brother jsou vždy voleni samotnými diváky. Obecně platí, že se jedná o velmi silné osobnosti s různými sociálními i fyzickými dovednostmi, díky kterým to dotáhnou až do konce hry. Rozhodující je vždy, jak mají spolubydlící nastavené své hodnoty, jak je projevují a hájí, jaké mají strategie a na základě toho, pak diváci rozhodnou, kdo si zaslouží vyhrát a odnese si finanční odměnu,“ říká kreativní producentka Eva Krutáková. Diváci jsou zatím výběrem soutěžících trochu překvapení. Nejvýraznějším účastníkem bude jistě Vít Ehrebenger, který vypadá, že si tam všechny podá.

Pro spolubydlící domu Big Brother je zakázaný jakýkoli kontakt s vnějším světem. Soutěžící po dobu svého pobytu nikoho zvenčí neuvidí ani neuslyší, dokonce nepřijdou do kontaktu ani se členy štábu od momentu, kdy vstoupí do domu. Jediným pojítkem mezi světem a spolubydlícími je Big Brother a jeho slovo je zákonem domu. Jakékoliv jeho porušení povede k okamžitým důsledkům.

Minulý rok byl pro Big Brother vůbec nejsilnějším rokem s 33 sériemi na 26 trzích a stále je jedním z největších zábavních formátů na světě produkovaných více než 40 zeměmi po celém světě. Letos se přidávají další 4 území a je mezi nimi právě i Česko a Slovensko.

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů