DomůLifestyleFanoušci bojují za další řadu Zlaté labutě, sepsali petici. Jste k smíchu,...

Fanoušci bojují za další řadu Zlaté labutě, sepsali petici. Jste k smíchu, myslí si ostatní

Televize Nova nedávno oznámila, že natočí jen tři řady Zlaté labutě – a pak bude konec. To se nelíbí divákům, kteří počítali, že dějové linky budou snad nekonečné. A tak se odhodlali k odvážnému kroku. Sepsali petici, kterou pošlou tvůrcům! Pomůže to?

V internetových diskuzích se momentálně hádají skalní fanoušci a příležitostní diváci. Zatímco ty první sepsali petici, aby Nova natočila i další řadu, další si z nich dělají legraci. Jsou prý k smíchu a nikdo je nevyslyší. Ale co když ano?

Naděje umírá jako poslední

Jejich přesvědčení, že mají naději na úspěch, vychází ze slovenské verze seriálu Dunaj, k vašim službám. Ten je mimořádně úspěšný, běží v televizi dvakrát týdně a má už čtyři řady. Klára, u nás Bára, si tam už dokonce vzala svého milovaného Petra Kučeru. Někteří diváci si pochvalují, že slovenská verze je přeci jen o něco „surovější“.

Snad proto, že zatímco my jsme se zmítali v Protektorátu Čechy a Morava, u sousedů měli Slovenský štát. Hlavní hrdiny tam členové gardy mlátí od prvního dílu, babi, kterou u nás hraje Regina Rázlová, tam leží na zemi, když ji mlátí hlava nehlava během prvních pár sekund. Irena tam bojuje s tím, že je žena a otec ji nechce ve vedení firmy, Leopold na vozíku (u nás Rudolf) firmu vede a Petr je právník, nikoliv ředitel firmy.

Petr Kučera stále bojuje za své zaměstnance (foto: se souhlasem TV Nova)

Živější Kučera na Slovensku

Zatímco náš Adam Vacula je ve své roli trochu mdlý a občas divák neví, koho vlastně miluje, tam jde o místního playboye, který se na začátku vrací ze zahraničí plný snů a odhodlání. Postavy jsou živější, uvěřitelnější. Herecké výkony jsou excelentní a rodina Kučerů má dokonce i vnitřek domu – u nás se totiž ve vile v Černošicích natáčí jen na zahradě. Asi tvůrci nechtěli zařizovat vnitřek. Za dvě řady vlastně nebyla ještě ani jednou zima, zvláštní…

Budou mít diváci s peticí s úspěch? Natočí Nova další řadu? Na to si musíme ještě chvíli počkat!

Zdroj: redakce, TV Nova, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů