DomůLifestyleKlára z Jedné rodiny je smolařka. Crha jí štěstí nepřinese

Klára z Jedné rodiny je smolařka. Crha jí štěstí nepřinese

V Jedné rodině se teď stal hlavním příběh Kláry a Aleše. Mladá maminka touží po lásce. Karel odešel k Petře, Filip má Noriku – jen Klára je stále sama. A tak není divu, že najde zálibu v bohatém Crhovi, který jí na první pohled snese modré z nebe. Jenže není všechno zlato, co se třpytí. A Klára to zjistí velmi rychle. 

Klára byla v prvních dílech doslova osina v zadku. Všechny poučovala, byla nepříjemná a protivná. Jednou se jí rozbilo auto, zastavil jí anděl – tedy Aleš Crha – a láska byla na světě. Jenže nebude vše tak růžové, jak se teď zdá. Ačkoliv by jí všichni štěstí přáli, vypadá to, že ani teď ho nenajde.

Děti to věděly ještě dříve

Klářiny děti nemají Crhu rády. A není divu. Je vůči nim odměřený, ponižuje je a má nemístné poznámky. Navíc se nastěhuje snad sotva po pár dnech vztahu. Klára je však stále zamilovaná a varovné signály jí úplně unikají. Trápit se bude také Karel. Dojde mu, že když se rozvedl, dětem ublížil. Teď žijí s cizím chlapem, kterého nesnáší. To překvapí Petru, protože získá pocit, že Karel lituje jejich manželství. Přesvědčí ho, že děti si nezaslouží žít v nefunkčním vztahu, Filip prý také neodešel kvůli dětem, ale proto, že s ním dlouho nespala.

A ani Aleš není nadšený, že má doma další dva caparty, které mu čas od času přeruší zamýšlené milostné hrátky nebo ho vyšoupnou z postele. Ačkoliv on děti má, chová se, jako by je doslova nenáviděl. Ačkoliv jde tak pouze o vztah dvou lidí, dotkne se všech ve „střídavce“. Podrazí také Noriku. Slibuje jí výhodné spolupráce na Instagramu, nic však nezařídí. A začínající influencerku to pochopitelně rozčílí.

Děti nemají Crhu rády. Přejí si, aby zmizel (foto: se souhlasem TV Nova)

Crha se ukáže jako manipulátor a lhář

Když dorazí Aleš na oslavu dámskou oslavu narozenin a nutí Kláru jít domů, snad už i jí dojde, že tohle zkrátka není to pravé.  Manipulátora a lháře hraje perfektně Stanislav Majer, mladou ženu toužící po lásce pak zase Zuzana Vejvodová. „Nikdy jsem se v podobné situaci, jako je Klára, že jí někdo vztah chce rozmlouvat, nebo Petry, která chce Kláře poradit, v osobním životě naštěstí neocitla. Koneckonců si nemyslím, že je to dobrý nápad, hodnotit něčí vztah, ať už radou, nebo vlastní zkušeností. Je to zodpovědnost těch dvou, aby se poznali, a jejich rozhodnutí, jestli spolu chtějí být,“ je přesvědčená Vejvodová

Jaké však bude její překvapení, když zjistí, že je Aleš lhář a manipulátor? V dalším díle se totiž rozhodne Petra říct pravdu. Jak to bylo s vykradením benzínky? Jakou úlohu v tom hrál právě Aleš? A jak zareaguje Klára, když se ve dveřích zjeví Crhova manželka? To vše se dozvíme už příští úterý – nebo již teď na Voyu.

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů