DomůLifestyleVelké překvapení v Jedné rodině: Martina s Dominikem čekají miminko

Velké překvapení v Jedné rodině: Martina s Dominikem čekají miminko

V nových dílech čekají postavy nepříjemné změny. Filip dostane lákavou nabídku na práci v zahraničí, odjet ale musí na půl roku. Co na to Norika? A bude v takovém případě pokračovat střídavka? Smíří se Petra s tím, že by Martina s Vaškem jezdili bydlet někam, kde jejich táta vůbec nebude? A co se stane, když vyjde najevo, že je Martina vlastně těhotná? To i mnoho dalšího přinese nová řada Jedné rodiny.

Pomalejší rozjezd je minulostí

„Jedna rodina hraje společně volejbal v Lomnici už několik let. Od začátku byli tým. Jenže pak se Filip zakoukal do Noriky z jiného týmu a Karel se zamiloval do Filipovy bývalé ženy Petry. To byl ještě ženatý s Klárou. Původní dvě rodiny se tedy přeskládaly do tří a ke čtyřem dětem přibylo páté. Ale všichni to zvládli a volejbal hrají dál. Pořád jako jeden tým,“ říká o seriálu autorka Lucie Konečná.

„Měli jsme trochu pomalejší rozjezd, ale mám kolem sebe spoustu lidí, kteří si seriál postupem času velmi oblíbili. Takže doufám, že nám to vydrží a divácká základna nadále poroste,“ vzpomíná na úplné začátky herec Filip Blažek.

Filip Blažek v roli Filipa a Berenika Kohoutová v roli Noriky (foto: se souhlasem televize Nova)

Norika děti sama hlídat nechce

První řada skončila trochu nezvykle Štědrým dnem, druhá pokračuje po zimních prázdninách. Johan chce tancovat, moc mu ale nejde. Elinka je na něj zlá a vyčítá mu, že jí to kazí. Klára s Karlem povolí, aby chodil místo do školy na trénink, on si ale neopraví trojku z prvouky – a problém je na světě.

Filip se balí na půl roku do zahraničí a trvá na tom, aby střídavka fungovala dál. V žádném případe neexistuje, aby se děti Kláry měnily, a Martina s Vaškem zůstali u Petry. Jenže proč by je měla hlídat Norika, když ani ona sama nechce? Vašek je akorát v pubertě, a tak je to velká zodpovědnost. Navíc je zamilovaný a své milé složí písničku…

Velké překvapení pro diváky: Martina s Dominikem čekají miminko

Denisu Biskupovou a Adama Mišíka čeká náročná role! Budou hrát mladé rodiče. Překvapivě s tím jejich rodiny budou v pohodě. „Překvapilo mě, jak zareagovali moji seriáloví rodiče. Myslím si, že v normálním životě by u čerstvě osmnáctileté holky rodiče asi nebyli úplně nadšení. Ale tady to bude jinak. Jejich postoj Martinu nakonec i trošku štve, protože by se ráda rozhodla bez toho, aby na ni někdo tlačil,“ nastiňuje Biskupová.

„Martina maturuje, má hod- ně učení a zpočátku úplně není moment, kdy by se o tom mohli společně v klidu pobavit. Pořád to odkládají, jenže tohle není úplně věc, která by se dala odkládat do nekonečna. Takže v tom je trochu ta potíž. Martina před rozhodnutím trochu utíká a Dominik se naopak bojí, že nebude součástí jejího rozhodnutí,“ dodává.

Zdroj: redakce, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů