16.8 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 12:06
- Reklama -
DomůLifestylePagáčová touží po dítěti. Teď dostává šanci na nový život

Pagáčová touží po dítěti. Teď dostává šanci na nový život

Do seriálu Jedna rodina už v lednu naskočí oblíbená kráska Patricie Pagáčová, která si vezme na pomoc kamaráda Vaška Matějovského. Splnil se jim sen – konečně si zahrají mileneckou dvojici! Ale zatímco mladý herec bude hrát bohéma, Pagáčová se ukáže jako zodpovědná zdravotní sestřička, která touží po rodině.

Nově vstupujete do seriálu Jedna rodina, koho budete hrát?

Moje postava se jmenuje Olga Čechová, pracuje jako embryoložka na klinice umělého oplodnění. Řekla bych, že Olga poměrně dobře ví, co od života chce, a má ráda věci naplánované a jasně dané. A myslím, že je trochu nervózní, když nemá věci pod kontrolou. Ne že by chtěla ostatní ovládat, ale věci ve svém životě má ráda pod kontrolou.

Co vám na ní přišlo zajímavé?

Baví mě na ní právě tohle. Jak je taková uspořádaná, cílevědomá, ve všem pořádek. Já jsem pravý opak. (směje se)

Vzpomenete si, jakou první scénu a kde jste v Jedné rodině točila? 

Jedna z prvních scén, co jsem točila, byla hodně zajímavá. Jednalo se totiž o záchranu topícího se dítěte. Olga jde podél řeky a vidí topící se dítě, takže tam skáče, pochopitelně oblečená, v botách, tím pádem nebylo možné scénu zkoušet. Zkoušeli jsme jen na břehu, procházeli jsme si to všechno teoreticky, ale bez té zkoušky je to celkem adrenalin. Protože i když to všechno naplánujete a projdete, realita je vždycky malinko jiná. Pro mě třeba bylo vtipné, že když jsem tam skočila, zjistila jsem, že to dítě je mnohem dál ode mě, než se zdálo ze břehu, plus samozřejmě šaty ztěžknou, v botách se blbě plave… Ale bylo to pro mě příjemné natáčení, mám ráda scény, ve kterých musíte trochu makat a je to adrenalin.

S Vaškem Matějovským se už znáte. Minimálně z úspěšného seriálu O mě se neboj. Kde jste se poprvé potkali a jak se vám společně hraje, museli jste třeba něco „ladit“? 

S Vaškem se známe opravdu dlouho. Když jsem zjistila, že spolu budeme točit, hned jsem mu psala, že se mu určitě splnil sen, že se mnou bude točit mileneckou dvojici. (smích) Takže vlastně na tomhle je postavený náš reálný vztah, rádi se popichujeme, děláme si ze sebe srandu, točím s Vaškem moc ráda. Ten náš vývoj je vlastně docela vtipný, protože poprvé jsme spolu točili Ulici, kde jsem hrála jeho učitelku. Následovalo O mě se neboj, kde jsem přihlížela a fandila jejich vztahu s Verčou Arichtevou, a nakonec Jedna rodina, kde z nás bude pár.

Patricie Pagáčová a Vašek Matějovský v seriálu Jedna rodina (foto: se souhlasem TV Nova)

Na place je s vámi dvěma údajně velká legrace, jste přátelé i mimo plac?

Tak to nevím, kdo říkal, ale jestli to opravdu někdo říkal, tak mě to samozřejmě těší. Jak jsem říkala, my si ze sebe navzájem s Vaškem děláme srandu v podstatě pořád, a jestli to baví i štáb, jsem za to velice ráda.

Zvenčí vidím určitou podobnost charakterů Vaška a vašeho uličního dvojčete Jakuba Štáfka. Vy je znáte určitě mnohem lépe. Jak to vidíte vy, mají něco společného?

Je fakt, že s Vaškem máme podobně hozený vztah, jako jsme to mívali při natáčení s Kubou. Takže bych asi i řekla, že kluci mají dost společného. Koneckonců jsou to i blízcí kamarádi, takže je spojuje hodně. Minimálně mají stejný smysl pro humor.

O Olze by se asi dalo říct, že aktuálně hledá vhodného otce pro svoje děti. Myslíte si, že dříve bylo seznamování snazší než dnes? 

Myslím, že bylo. Že v dnešní době tomu paradoxně i škodí ty sociální sítě. Možná je na jednu stranu příjemné, že si toho člověka můžete najít a mrknout na jeho fotky a to, jak se prezentuje na sítích, ale zároveň je to vlastně trochu děsivé, že si o něm hned můžete zjistit nějaké informace, a i to podle mě ztrácí trochu to kouzlo, že vám dotyčný o sobě bude říkat věci sám. Navíc z těch sociálních sítí si člověk může udělat jiné závěry, než jak to ve skutečnosti je.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů