DomůLifestyleBartošová a Sepéši spolu nechodili, říká bývalý manažer zpěvačky

Bartošová a Sepéši spolu nechodili, říká bývalý manažer zpěvačky

O romantické lásce Ivety Bartošové a Petra Sepéšiho se napsalo už mnoho. Přesto se neustále spekuluje, zda spolu opravdu někdy chodili. Její bývalý manažer Tomáš Gottlieb říká, že ne. 

První řada minisérie Iveta přinesla zajímavý pohled na její vztah s Petrem Sepéšim. Hlasů, že s ním ale Iveta nikdy nechodila, se objevuje stále více. Už dříve to tvrdil Petrův syn. „Ať si myslí každý, co chce. Já vím, jak to je,říkal v roce 2013 Petr Belhocine.

Iveta tátu uháněla, říká Belhocine

Po premiéře první série Ivety pak řekl: „Také tam bylo, jak do táty byla strašně zamilovaná, žrala ho. Ukázali i to, že byl sukničkář a zalítával. A ukazovali, že spolu chodili, že byli skutečný pár. Ale skutečnost byla podle mých zpráv trošku jiná. On to s ní nemyslel vážně.“ S Bartošovou se nikdy nepotkal. „Jestli jí dělalo dobře říkat, jakou spolu s tátou měli lásku, tak mě to nijak netrápilo. Od rodiny jsem se leccos dozvěděl. A především od Tomáše Gottlieba jsem slyšel, že Iveta tátu chtěla, lezla mu do pokoje a do postele, ale on ji bral jako ségru, kámošku, partnerku na zpívání, rozhodně ale ne jako partnerku pro život. Měl si stěžovat, že za ním pořád leze, že ji přitom nechce a miluje moji mámu,“ řekl Belhocine.

„Táta s mámou spolu randili, Petr za mamkou chodil do Kotvy, kde pracovala jako prodavačka. Měli se rádi, nebyl to žádný jednorázový úlet. Máma s ním chtěla být, i když dnes říká, že by s ním asi nakonec nezůstala. Myslí si, že by si nejspíš úplně nerozuměli. Je introvertní, on byl opak. Do toho média a podobně. Byli prostě docela jiní,“ říká syn zesnulé hvězdy.

Petr mě týral, vodil si domů milenky, říkala Bartošová

Iveta ale mluvila vždy jinak. „Byla to moje první láska. Zbavil mě panenství a znamenal pro mě úplně všechno. Byl nesmírně citlivý a hodný. Rozuměli jsme si jako lidi, ale i pracovně. Patřili jsme k sobě,“ rozplývala se nad ním. S odstupem času ale přiznala, že vše nebylo tak růžové. „Týral mě. Vodil si k nám do pokoje i milenky. Já protestovala, a tak mě třeba zamkl v koupelně. Milovala jsem ho, ale bylo to náročné. Říkal, že si nemůže pomoct. Plakal a stále opakoval, že nemůže mít jenom jednu ženskou. Omlouval se. Pořád jsem si myslela, že ho změním, zkoušela to vydržet,“ citoval Ivetu web Prima Ženy.

Slova Petrova syna, jehož maminkou je Marie Kovalecká (dnes Belhocini), bývalá prodavačka z obchodního domu Kotva, která mu nestihla o jejich potomkovi říct, potvrzuje také bývalý manažer Bartošové Tomáš Gottlieb. „Nechodili spolu. Petr měl přítelkyni. S ní čekal syna, kterého se už nedožil. Jeho tehdejší dívka Marie Belhocini je dodnes mojí velkou kamarádkou. Kvůli tomu, jak nepěkně s ní Iveta zacházela a jednala, jsem Ivetu z našeho bytu vyhodil. To je vše, co k tomu můžu říct,“ nechtěl situaci dále komentovat.

Gottlieb si prý také vyčítá, že seznámil Ivetu s Ladislavem Štaidlem. „Ivetě jsem připomínal, ať vůči Láďovi neblbne, že Láďova manželka Áňa je moje kamarádka, že mám rád její rodinu. Iveta se tvářila, jako že to z její strany nepřipadá v úvahu. Tak jsem se uklidnil. Po čase jsem byl svědkem, když se v Jevanech střídaly kufry. Dodneška si těžce vyčítám, že jsem to zavinil.“

Zdroj: extra.cz, zeny.iprima.cz, iDNES.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů