DomůLifestyleKamila Trnková ze seriálu Zlatá labuť porodila. Tatínek má radost z druhého...

Kamila Trnková ze seriálu Zlatá labuť porodila. Tatínek má radost z druhého syna

Postava klavíristky Marty ze seriálu Zlatá labuť neodešla náhodou. Její představitelka Kamila Trnková byla těhotná. Její partner Adam Ernest se na sociálních sítích pochlubil, že už mají doma důvod k radosti.

Už jednoho syna má krásná rusovláska Kamila Trnková s Adamem Ernestem, kterého si mohou diváci pamatovat z televizního seriálu Kukačky. Ačkoliv se nedávno rozešli a zdálo se, že spolu nebudou, najednou je vše jinak!

Kamila totiž oznámila, že je těhotná. A dnes porodila druhého syna.

Není to tak dávno co způsobila poprask, když přiznala, že svého partnera požádala o ruku sama. Někteří konzervativní jedinci se podivovali, jak může žena koupit prstýnek!

Martu si zahrála herečka Kamila Trnková (foto: se souhlasem TV Nova)

„Předcházelo tomu požádání o ruku z jeho strany. Pak jsme ale nabyli dojmu, že od života chceme každý něco jiného. Byli jsme spolu sedm let a něco se lámalo. A tak jsme se rozešli. Došlo skutečně k rozchodu, ale pak jsme zjistili, že bez sebe nemůžeme vydržet. A přišlo těhotenství. Stará žádost už neplatila, a tak jsem ho požádala o ruku já. Dostal zásnubní prstýnek, všechno, jak má být. Je pravda, že svatba ještě nebyla, ale bude. Jinak mi nevadí, když romantická gesta dělá muž,“ říká s nadhledem.

A proč jí to vlastně napadlo? „Normálně má muž mnoho času přemýšlet nad tím, jestli je manželství opravdu to, co chce, může důkladně zvážit, jestli přítelkyni požádá o ruku. Ta má pak na odpověď pár vteřin. Takhle jsem měla čas zvážit všechna pro a proti já.“ Doma zřejmě vládne pevnou rukou!

Hercům k novému přírůstku gratulujeme a přejeme hodně zdraví!

Zdroj: redakce, Instagram, novinky.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů