3.2 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 8:04
- Reklama -
DomůLifestyleMatěj Hádek ukázal krásnou paní Columbovou

Matěj Hádek ukázal krásnou paní Columbovou

Herec Matěj Hádek je vždy tak trochu tajemný. Jde z role do role, o svém soukromí ale zarytě mlčí. Nedávno se pochlubil, že se stal otcem malého Alfonse. Na filmovém festivalu ve Varech pak ukázal také nádhernou partnerku, o které toho veřejnost moc neví.

Poslední týdny strávil Matěj Hádek v Chorvatsku. Natáčel tam pokračování seriálu Pod hladinou, které ponese název Na vlnách Jadranu. Společnost mu dělala Sandra Nováková, Vojtěch Moravec, Sara Sandeva nebo Adam Ernest.

Udělal si ale čas a dorazil také do Karlových Varů, kde představil nový film Bod obnovy. Spolu s ním přijela také tmavovlasá partnerka a syn Alfons, kterého měl Hádek v nosítku. Naposledy svou přítelkyni ukázal v roce 2019, vyšli si spolu do kina. Od té doby zarytě mlčí.

Všichni byli překvapení, že do Varů přijeli spolu. Možná, že už jsou dokonce manželé. Ostatně, o jeho ženě se toho moc neví, on by si svatbou příjmení pravděpodobně nezměnil… Uvidíme, co dalšího prozradí.

Hádek je u veřejnosti velmi oblíbený. Nejen, že je to talentovaný herec, ale také velký sympaťák, který se prý vždy chová zdvořile. I jeho bratr Kryštof je oblíbená celebrita. Nedávno zazářil například jako Standa Pekárek v minisérii Volha.

Zdroj: KVIFF, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů