16.5 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 1:05
- Reklama -
DomůLifestyleEva Podzimková je pro krátké vlasy jako stvořená

Eva Podzimková je pro krátké vlasy jako stvořená

Herečka Eva Podzimková, za svobodna Josefíková, je mladou maminkou dcery Loty, kterou má s producentem Matějem Podzimkem. Mateřské povinnosti ji ale v budování kariéry nezastavily. Jde z role do role a teď navíc překvapila změnou, která jí neskutečně sluší. Na karlovarském filmovém festivalu nikdo nepochyboval, že je pro krátké vlasy jako stvořená.

Hlavní hrdinka seriálu Sedm schodů k moci vyrazila do Karlových Varů, aby provětrala nový letní sestřih. A neskutečně jí to slušelo! Dorazila jen na otočku s maminkou a dcerou Lotou, manžel Matěj Podzimek s nimi nepřijel.

Toho si Eva vzala v červnu 2022 tak trochu tajně – dříve byl přitom ženatý s Kristýnou Ryškou ze Zlaté labutě, která už je dnes také šťastná po boku jiného muže. S Janem má syna Toníka. A ačkoliv se spekulovalo, že ženy o Podzimka stále bojují, nejspíš to nebude pravda. Obě dvě ženy mají spokojená manželství.

Eva Josefíková prošla velkou proměnou (foto: Herminapress)

Nedávno přitom Podzimková překvapila nejen krátkými vlasy, ale také přiznáním, že v erotických scénách má dublérku. „V nahých scénách to nejsem já. Já hraju od krku nahoru a moje kolegyně od krku dolů. Tohle je taková pro někoho možná třešinka na dortu, pro někoho důvod k mírným rozpakům u televizní obrazovky. Třeba pro mě. Ale má to tam svoje místo,“ přiznává. Její manžel Matěj Podzimek je za takové rozhodnutí jistě rád.

Evu uvidíme brzy i v dalších projektech. Natáčí například seriál Mozaika, kde se potká s Karlem Heřmánkem, Taťjanou Medveckou, Davidem Májem nebo překvapivě Kristýnou Ryškou.

Zdroj: ČSFD, redakce, KVIFF

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů