DomůLifestyleSpekulace o svatbě Prachaře a Sandevy neberou konce

Spekulace o svatbě Prachaře a Sandevy neberou konce

V posledních dnech se mediální zprávy plní spekulacemi o možné svatbě mezi populární herečkou Sarou Sandevou a talentovaným hercem Jakubem Prachařem. Tato slavná česká dvojice, která se setkala na filmovém plátně, vyvolává nejen zájem fanoušků, ale také zvědavost celého národa. Skutečně má Sara na ruce prstýnek?

Když se Sara objevila na karlovarském filmovém festivalu po boku Jakuba, zářila široko daleko. Na jeden den však populární dvojice zmizela, dokonce prý i sestra Prachaře Mariana. Tak kde je pravda? Praštili do toho tajně? Jakub je známý tím, že pozornost médií vyhledává jen velmi nerad.

Ženatý už přitom jednou byl. Vzal si modelku Agátu Hanychovou, se kterou má dceru Miu, vztah ale nevyšel. Teď do toho možná praštil potřetí! S informací přišel jako první web Sedmička.cz. Sara prý skrývá prstýnek a s Jakubem zmizela na den z KVIFF 2023.

Osudová Dvojka na zabití

Sara Sandeva a Jakub Prachař jsou velmi oblíbení. Jejich společné cesty se protnuly na natáčení úspěšného seriálu Dvojka na zabití před několika lety, a od té doby k sobě patří. Svatba se měla konat hned prvního července, dvojice kvůli tomu prý odjela z filmového festivalu. Druhý den se zase vrátila.

Otázkou je, proč by to dělali takhle tajně? Vždyť by byla škoda, aby nepozvali rodinu z Makedonie od Sary, Batulkovou, Davida Prachaře… A svědkem, že by byla Mariana? Se Sarou si rozumí, to je pravda, ale…

Dozvíme se pravdu?

Každý krok, který by mohl naznačovat jejich případný sňatek, je pod drobnohledem novinářů. Je tedy pravděpodobné, že pokud by se svatba uskutečnila, stala by se největší událostí roku, která by byla sledována. To ale může být také důvodem, proč by zvolili tajnou svatbu.

Čas ukáže, zda to byla jen fáma nebo máme nové šťastné novomanžele. Mluví se o tom dost! Je vidět, že je to jeden z nejoblíbenějších párů u nás.

Zdroj: Sedmička.cz, Instagram, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů