DomůLifestyleScéna kolem Mlejnkové a Biasiol pokračuje: Kdyby tam nebyl Dan, byla bych...

Scéna kolem Mlejnkové a Biasiol pokračuje: Kdyby tam nebyl Dan, byla bych mrtvá, říká Alice

Jak už to tak bývá, i letos se na Zrće něco stalo. Hlavními aktéry byla Bára Mlejnková ze Survivoru, influencerka Veronica Biasiol a její bývalá milenka Alice. Když se všechny tři dámy potkaly na místním mejdanu, začaly padat okamžitě facky. Ale proč to mezi sebou dál řeší na sociálních sítích?

Vypadá to, že je Bára pěkně naštvaná. Přiznala se, že je Alice ve skutečnosti její kamarádka (teď už asi bývalá) a svedla jí holku. Randily spolu deset měsíců. To zkrátka naštve. V Chorvatsku emoce bouchly, začaly padat facky a Alice pak napsala na svůj Instagram, že kdyby se mezi ně nepostavil její kamarád Dan, byla by mrtvá.

Dámy si nadávají na sociálních sítích

Veronica s Bárou se evidentně snaží, ačkoliv to zatím spíš vypadá, že kdekoliv se objeví, tam se dámy pohádají. Ještě minulý týden je fotografové zachytili při roztržce na KVIFF 2023, teď už jsou na Zrće a zase. Už dávno se ví (a dámy se tím nijak netají), že mají doma Itálii.

Poslední dobou to ale spíš vypadá, že kdekoliv se objeví, tam se kvůli něčemu chytnou. Uklidnit rozbouřené vody po provalené nevěře není asi nic lehkého. S Alicí to má ale jiný náboj. Dámy všechno zveřejňují na sociálních sítích, různé zprávy, vyjádření, výhružky, prosby o omluvu i výsměch těm, kteří se jim smějí v komentářích.

Zhrzená trubka?

Mohla jsem dát všechno ven a zničit tím jejich lovestory. Celá republika si myslí, že jsem zhrzená zamilovaná trubka, co chtěla něco víc, přitom to tak nikdy nebylo,“ nechala se slyšet Alice na svém Instagramu. Předtím také nabádala své sledující, ať si vyberou, zda má první zveřejnit zprávy s Veronicou nebo hlasovky.

Chystá se tady velká pomsta? To se určitě brzy dozvíme!

Zdroj: Instagram, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů