6.3 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 7:04
- Reklama -
DomůOsobnostiBára Mlejnková tvrdí, že ze Survivoru vypadnout chtěla, protože si přestávala pamatovat...

Bára Mlejnková tvrdí, že ze Survivoru vypadnout chtěla, protože si přestávala pamatovat partnerku Veronicu Biasiol 

Pokerová hráčka Bára Mlejnková a úspěšná youtuberka Veronica Biasiol jsou známy svým vztahem, ve kterém je občas pořádná Itálie. Mnohdy i jejich fanoušci nazývají jejich spojení toxické. Pravdu vědí jen ony samy, jisté však je, že Biasiol miluje astrologii a duchovní vědy, Bára to od ní odkoukala a teď obě dámy shodně tvrdí, že v soutěži Survivor na sebe ztratily napojení – a proto Bára vypadnout chtěla. Když ale opravdu vypadla, mluvila trochu jinak…

Už jsme to zažili u vypadlé Soni. Aby nemusela přiznat, že její účinkování v Survivoru zas nebyla taková hitparáda, aby se zvládla udržet, začala házet špínu na všechny, na které si vzpomněla. Také označila celebrity za takřka prázdné duše, které berou drogy, steroidy, pijí alkohol a chtějí se proslavit. Ano, přesně tak. Divné, že slavná osobnost chce být ještě o krapet slavnější, že? Budiž, Soňa už je dávno venku a na její výlevy po vypadnutí si dnes nikdo nevzpomene.

Nemohla si Veronicu vybavit

Ale Bára se tvářila trochu překvapeně, když do duelu zamířila se svou blízkou kamarádkou Kundosaki. Možná nečekala, že hádka s Karolínou Krézlovou, která se nějakým zvláštním způsobem dostala do přízně diváků, ačkoliv dříve byla spíše známa jako partnerka slavných mužů, z ní udělá tu poraženou. V rozhovoru pro Lifee.cz se však nechala slyšet, že vlastně vypadnout chtěla.

Prý v posledních dnech soutěže necítila napojení se svou přítelkyní Veronicou Biasiol, dokonce si ji nemohla vybavit. Velmi podobně na tom byla také sama Veronica, která podobnou myšlenku napsala do pravidelného deníčku, který Báře posílala ze dní, kdyby byla mimo civilizaci. 

Bára se do soutěží neváhala opřít (foto: se souhlasem televize Nova)

Mlejnková nezapomněla dodat, že si myslí, že by soutěž vyhrála, jelikož ale nemá zradu v povaze, nebavilo jí to hrát tak, jak se od ní očekávalo. Jsou tam prý ale tací, kteří jsou připraveni zradit kohokoliv. Zda myslela právě Karolínu, není jasné. Sám vypadlý Pítr ale v podcastu A-Cast řekl, že Karolína je tím členem kmene, se kterým si zkrátka nerozuměl. Zajímavé, jak dlouho se jí povedlo vydržet ve skupině, kde ji většina nemá ráda! Bude Karolína vítězkou?

Bára nakonec prý cítila, že tam vlastně být nechce. Nutno říct, že po prohře mluvila trochu jinak. Tvrdí teď, že tam vlastně být nechtěla, protože to nevyhrála? Nebo si srovnala myšlenky? Kdo ví…

Zdroj: lifee.cz, youtube.com, Instagram, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů