16.9 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůLifestylePřekvapivý obrat: Diváci jsou z vývoje Zlaté labutě zklamaní

Překvapivý obrat: Diváci jsou z vývoje Zlaté labutě zklamaní

Po nové epizodě seriálu Zlatá labuť jsou diváci v šoku. Podle nich je děj příliš vyhrocený a není tam chvíle klidu. Kouká se na to ještě dobře? A proč někteří přestávají seriál sledovat? Začínají se objevovat názory, že druhá řada je o dost horší než ta první.

Tvůrci se nebáli a ve druhé řadě pořádně přitvrdili. „Dívám se na seriál ráda, ale děj je čím dál vyhrocenější. Není tam jediný člověk, který by mohl být v klidu. Přestává mě to bavit,“ píše divačka Kristýna. „Co udělali ze vztahu Petra a Báry? To je fakt odporný. Nic tam nedopadne dobře,“ píše Michaela.

V seriálu chybí naděje

Těžká doba si žádá těžké příběhy – ale nikomu v seriálu nefunguje partnerský vztah, nikdo už se nemůže na druhé spolehnout. Není toho přeci jen moc? Nechtěli by diváci i za války vidět jiskřičku naděje pro své oblíbené hrdiny?

„Petr si byl trošku odpočinout v lázních, ale samozřejmě se vrátí. Má tam přeci jen rozjetý nějaký byznys, nemocného otce a především svou lásku Báru. Navíc má ta moje postava tak trochu ochranitelský komplex a ve Zlaté labuti potřebuje dost často někdo zachránit. Petr musí dokončit, co začal,“ prozrazuje sympaťák Adam Vacula.

Ani dámy to nebudou mít lehké (foto: se souhlasem TV Nova)

Diváky čeká další nemilé překvapení

Lépe nebude ani v dalším díle. Vrací se Markéta, která bude těhotná. To bude muset Petr Báře přiznat – a zlomit jí srdce na tisíc kousků. Celou dobu na něj Bára čekala, miluje ho. Jenže Gruber podrazí Irenu – a to bude mít nedozírné následky.

Paní Mašková totiž začíná panikařit, protože je jediná, která se k otci nesmí přiblížit. Přišla o veškerou moc a nemá ani žádnou příležitost cokoliv změnit. Vrátí se do vedení firmy? Bude ještě větší dusno? A udrží si seriál tímhle tempem diváky? Drsné a těžké příběhy jsou vždy oblíbené, ale čeho je moc…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů