DomůLifestyleSoud rozhodnul, Agáta děti ukazovat nesmí. Na odvolání nemá peníze

Soud rozhodnul, Agáta děti ukazovat nesmí. Na odvolání nemá peníze

Modelka a influencerka Agáta Hanychová má na sociálních sítích velkou základnu fanoušků, kterým ukazuje svůj každodenní život. To teď ale nebude mít vůbec jednoduché. Soud už vynesl rozsudek!

S bývalým manželem Jakubem Prachařem je modelka Agáta Hanychová už dlouho na nože. Jejich spory vyvrcholily kvůli dceři Mie, kterou teď nesmí jejich maminka ukazovat na sociálních sítích. Prachař hnal bývalou ženu dokonce k soudu – verdikt je tak jasný. Hanychová by se mohla odvolat, ale na to podle svých slov nemá peníze.

Na reklamě si vydělá slušné peníze

Stejnou věc přitom řešila také s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem, se kterým má malou dceru Rozárku. Ten už takový zákaz vyslovil několikrát, malá holčička se ale na Instagramu stále objevovala. Tomu už je teď ale konec.

Pro Hanychovou to bude zřejmě velmi nepříjemné, protože holčičky byly často součástí influencerských kampaní, za které dostává slušně zaplaceno. Už jí zbyl jen syn Kryšpín, který se ale na internetu už nechce ukazovat ze své vůle. Jeho tatínek Mirek Dopita by ale pravděpodobně nic nenamítal. Agátu si totiž ještě před koncem roku vzal – a jsou zamilovaní jako nikdy předtím.

Jakub Prachař na KVIFF 2023 (foto: Herminapress)

Alimenty nestačí

Nejde ale jen o peníze. Jako každá maminka je Agáta na své děti pyšná a chce se s nimi pochlubit. To má teď zakázané. Své sledující tak vyzvala, aby se jí na spory s tatínky neptali. Prý jí to trápí.

Mohla by se odvolat – soud by mohl verdikt změnit. Ale na to Hanychová nemá peníze. Zřejmě tak naráží na to, že od tatínků žádné vysoké alimenty nedostává. Podle posledních informací má s Jakubem Prachařem na dceru Miu střídavou péči, na Rozárku platí Soukup čtyři tisíce korun. „Když dostáváte takovéto výživné a do toho stále řešíte žaloby, a právníci jsou opravdu drazí, tak si potom musíte spočítat, zda půjdete nakoupit, nebo si vezmete právníka,“ svěřila se Hanychová.

Zdroj: redakce, Instagram, expres.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů