DomůOsobnostiBabička Sidonie ve Varech strčila do kapsy i o dvě generace mladší...

Babička Sidonie ve Varech strčila do kapsy i o dvě generace mladší ženy

Jana Švandová má v létě práce až nad hlavu. Na Slovensku natáčí s Janem Hřebejkem, nechybí ani v připravovaném filmu Matka v trapu. Do Varů tak dorazila jen na skok.

Babičce Sidonii ze ZOO to ve Varech tak slušelo, že by strčila do kapsy i mladší ročníky! Na festival přijela po boku manžela Pavla Satorie, kterého si vzala v roce 1998. Ačkoliv Jana Švandová oslavila 3. července 76. narozeniny, letos se v Karlových Varech oslava nekonala. Herečka totiž natáčí seriál Věčné mládí na Slovensku, za kterým stojí režisér Jan Hřebejk. A neměla zkrátka čas.

Vnučka chce být herečkou

Ve Varech se ukázala po boku celé rodiny. Společnost jí dělal syn Hubert s rodinou, britskou snachou Claire, vnukem Orrenem a vnučkami Evelínou a Azarií. Právě Azaria by ráda po babičce převzala hereckou štafetu.

„Azaria navíc sleduje, jak mě tady v Karlových Varech zastavují lidé se žádostí o autogram či společné foto, a je z toho nadšená, což je opravdu roztomilé. Pokud její zájem o herectví neopadne, budeme to pomalu zkoušet. Ale říkám jí, že to není jednoduchá práce, je hodně o štěstí a také o tom být ve správnou dobu na správném místě. Tak uvidíme,“ citoval herečku server iDNES.cz.

Pro Švandovou se momentálně s rolemi roztrhl pytel. „Opravdu mám z tolika krásné práce radost a taky z toho, když vidím, jak si režiséři spolupráce se mnou váží,“ dodala.

Zdroj: KVIFF, iDNES.cz, wikipedia.org

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů