13.3 C
Prague
Pondělí, 20 května 2024, 1:05
- Reklama -
DomůLifestyleEva Burešová poprvé ukázala nádherného syna Tristana. Je celý maminka

Eva Burešová poprvé ukázala nádherného syna Tristana. Je celý maminka

Už je to více než rok, kdy herečka Eva Burešová porodila svého vytouženého syna Tristana, kterého má s kuchařem Přemkem Forejtem. Od té doby ale malého Tina, jak mu říkají, neukazuje. Teď udělala pro své fanoušky výjimku a půlku jeho tváře přeci jen odhalila. Chlapeček je celý maminka!

Jedna z nejoblíbenějších hereček současnosti Eva Burešová má doma dva velké poklady – syny Nathaniela a Tristana Williama. Mladšího, kterého přivedla na svět s kuchařem Přemkem Forejtem, však donedávna na veřejnosti nechtěla ukazovat. V poslední době je pro ni prioritou chránit soukromí své rodiny. Teď ale udělala výjimku!

Prožívá šťastné období

Eva prožívá v poslední době své nejšťastnější období. Má velkou roli v seriálu ZOO, hraje v muzikálu The Bodyguard po boku Hynka Čermáka a i s Přemkem je vše evidentně zalité sluncem. Energie má stále na rozdávání. „No to by mě zajímalo z čeho může být zrovna tohle prtě unavené, když je to už tři dny samé “máma, máma” a já nedělám nic jiného než jeho osobního nositele. Naštěstí ten druhý se pořád směje od ucha k uchu,“ pobavila nedávno své sledující na Instagramu, že ani ona to jako maminka samozřejmě nemá jednoduché.

Její partner se na podzim znovu objevil jako porotce v soutěži Masterchef a účinkující v pořadu Souboj na talíři, který je u diváků velmi oblíbený. Společně také zvelebují dům, který koupili za Prahou.

Zdroj: redakce, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů