18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 1:06
- Reklama -
DomůLifestylePostava Marka Taclíka v seriálu ZOO umře

Postava Marka Taclíka v seriálu ZOO umře

Tento týden jsme v seriálu ZOO dostali jeden z nejkrásnějších dílů celé letošní sezóny – a zase bude zle. Tvůrci se totiž rozhodli zabít postavu Marka Taclíka. Eduard Novotný se vydal na výpravu do Thajska, kde ho smetlo tsunami. A nepřežil. 

Už dlouho se Marek Taclík v seriálu vůbec neobjevoval. V letošním roce točil Dobré ráno, Brno!, objevil se také v Docentovi, Půlnoční zpovědi nebo Revíru. Nechybí ani v seriálu Sedm schodů k moci. A tak je jasné, že na ZOO už nezbývá čas. Takový seriál sice znamená jistý příjem, který se Taclíkovi vzhledem k insolvenčnímu řízení (herec má kvůli dluhům schválené oddlužení) hodí. Ale nabídky byly asi zajímavější! Nebo se na place někdo nepohodl? Těžko říct…

Eduard Novotný, otec Sid, se tak vydá do s přáteli do Thajska. Tam ale přišlo tsunami, které nepřežije. Jak měla Slunečná mafiány, ZOO zase přírodní katastrofy. Zřejmě už bylo třeba postavu nějak Eduarda ukončit. Jeho maminku Sidonii, kterou hraje Jana Švandová, tak čekají krušné časy. Jinak tomu nebude ani u manželky Alice, kterou si zahrála Sabina Laurinová.

Marek Taclík a Sabina Laurinová v seriálu ZOO (foto: se souhlasem FTV Prima)

A aby toho nebylo málo, ještě do toho přijdou Haďákovy vize! Ten totiž bude vědět, že je Eduard mrtvý dřív než rodina. Prozradí mu to předtucha .U Sid a Haďáka tak vydržel klid jen chvíli. Rodina Novotných má tak na svých bedrech teď pořádně naloženo.

A co Viktorie Janečková?

Viky se po romantickém vyznání vrátí ke svému nepříjemnému chování, takže bude zázrak, pokud s ní Filip Janda vydrží. Ale snad bude mít alespoň jeden pár štěstí! Jejich společné záběry jsou stále plné milostných hrátek a vášně. Člověk se diví, když si spolu chvíli povídají. Eva Burešová ale slibuje, že se konečně vrací drzá Viky. Prý poprosila scenáristy, aby její postavu trochu přepsali. Tak se máme na co těšit!

Zdroj: seriál ZOO, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů