13.4 C
Prague
Pondělí, 20 května 2024, 7:05
- Reklama -
DomůLifestylePetr Kučera si ve Zlaté labuti vezme na smrt nemocnou Markétu

Petr Kučera si ve Zlaté labuti vezme na smrt nemocnou Markétu

Bára Veselá si konečně užila šťastné chvíle s Petrem Kučerou. Nebudou však trvat dlouho. Zasáhla Irena, která se paktuje s velitelem gestapa Gruberem. A najednou si Petr bere Markétu. Přežije tohle jeho láska k Báře?

Těžká doba, ve které si nemůže být nikdo ničím jistý. Ve Zlaté labuti začíná pořádně přituhovat. Říše se hlásí o své slovo, gestapo upevňuje moc. Druhá světová válka mění životy. Stane se tak, že najednou Gruber oddává Markétu a Petra, jen aby nezemřel její milenec Viktor, kterého odvedli na šibenici. Vydírá je, aby potěšil irenu. A úspěšně.

Báře zbydou oči pro pláč. Už si myslela, že bude se svým Petrem vždy v klidu snídat míchaná vajíčka. V době, která je nesmírně těžká, bylo jistě osvobozující mít ve svém životě lásku. Jak to ale vypadá, opět zasáhnul Záhoř. A lásky je konec.

Petr se zamiloval do krásné zlodějky Báry (foto: se souhlasem TV Nova)

Paktování se s gestapem se nevyplatí ani Ireně Maškové. Nechá totiž zatknout Bouchnera, aby se do obchodního domu na pozici ředitele záhy vrátil. A ještě jí to bude stát patnáct procent ze zisku starých i nových elektráren. Myslela si, že tak získá sílu. Spletla se.

Alena se dokonce veřejně přizná ke své sexuální orientaci, stejně tak Irena. Obě dvě ženy velmi riskují. Mohou být rovnou odvezeny do pracovního tábora. Riskují svou svobodu. I tak jsou odvážné. Alena přijde o snoubence, který má pocit, že milovat holky je proti přírodě. Ireně to dá šanci poslat na Bouchnera spravedlnost – ale jen na chvíli. 

Další díl bude doslova nabitý emocemi. Konečně se sebe herci dostávají to nejlepší!

Co říkáte na vývoj seriálu?

Zdroj: TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů