DomůLifestyleDenisa Nesvačilová je nejlepší mrcha roku. Seriál ZOO ji potřeboval

Denisa Nesvačilová je nejlepší mrcha roku. Seriál ZOO ji potřeboval

Sexy zrzka Denisa Nesvačilová naskočila do seriálu ZOO jako tajfun. A je tím nejlepším, co se nudnému příběhu za poslední měsíce stalo. Už předem bylo avizováno, že bude hrát pořádnou mrchu, která půjde po krku Charliemu. Nevíme, kdo její postavu napsal, ale byl to bůh!

Denisa Nesvačilová není žádná něžná květinka. I v osobním životě několikrát dokázala, že se umí poprat o vlastní štěstí. Naposledy ve chvíli, kdy se zamilovala do režiséra Petra Kolečka, ten se ale po sérii rozchodů a dramat vrátil k matce svého syna, modelce Anetě Vignerové. Že by Denisa tropila žárlivé scény? Ani náhodou.

Nesvačilová se ničeho nebojí

Ve společnosti se začala ukazovat perfektně upravená, zářila jako sluníčko a tajně naznačovala nového muže. Rozchod jí prospěl. A teď i nová role v ZOO. Tam totiž hraje Dominiku, která rozhodně nemá čisté úmysly. Naopak se zdá, že všem pořádně zavaří. Nikoho a ničeho se nebojí. Kdo by to zahrál lépe?

Je vtipná, uvěřitelná a zajímavá – to je postava Dominiky, kterou Denisa přijala. A oproti Veronice Žilkové, která si v seriálu hraje na nějakou tajemnou uklízečku, je také velmi „očividná“. Nemusíte pátrat, zda jde o dceru Ovčíka, seriál vám to řekl v prvních dílech.

Seriál ZOO je divácky velmi úspěšný projekt (foto: se souhlasem FTV Prima)

Kam se hrabe otravná Viky…

Nemusíte pátrat, zda nemá s otcem tajnou dohodu, je evidentní, že využívá toho, že je Ovčík ve vězení. Je to dobrá dějová linka, kde vás nezatěžují zbytečné intriky – ačkoliv i na ty později dojde. A jak nedávno sama Nesvačilová prozradila, vše Dominice rozhodně neprojde… „Moje Doňa Dominga, jak jí říkám, je hodně pestrobarevná. A že je to zase mrcha? Tvůrci ji asi nevidí ve mně. Já jako Denisa se svými postavami nemívám moc společného, zvlášť s těmi zápornými. Spíš asi vidí potenciál, že takové potvory dokážu zahrát přesvědčivě. Jsem jim za takové příležitosti vděčná, mám ráda, když je co hrát,“ nechala se slyšet herečka.

Faktem zůstává, že je to zkrátka zajímavá dějová linka. To se o Viky Janečkové už dávno říct nedá. Podnikatelka, která má nabídky snů a všechny odmítá, aby náhodou nebyla v televizi nebo moc úspěšná, už by otrávila každého. Její romantická linka s Filipem je také nuda – spíš to obvykle vypadá, že si z něj dělá pejska na hlídání malého syna. Žádná láska mezi nimi cítit není. Na začátku jim člověk věřil alespoň tu fyzickou přitažlivost. Ale ani to už dneska není pravda… Díky bohu za Dominiku!

Zdroj: redakce, FTV Prima, Instagram, zeny.iprima.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů