DomůLifestyleZoufalá Kristýna Ryška: Kvůli Zlaté labuti do Prahy musí i dvacetkrát měsíčně

Zoufalá Kristýna Ryška: Kvůli Zlaté labuti do Prahy musí i dvacetkrát měsíčně

Herečka Kristýna Ryška hraje nejoblíbenější postavu celého seriálu Zlatá labuť. A to je trochu s podivem. Irena Mašková je totiž negativní role, u které tvůrci spíše očekávali jisté opovržení. To, co se z ní za první rok vysílání stalo, je naprosto neuvěřitelné. Ryška se pro seriál stala tím nejdůležitějším článkem.

Přesto musela půvabná herečka pro seriál hodně obětovat. Před pár lety se totiž přestěhovala z Prahy do Rožnova pod Radhoštěm. A to je trochu daleko, samozřejmě…

Do Prahy jezdí i dvacetkrát měsíčně

„Otěhotněla jsem a přišel covidový lockdown, zavřela se divadla. Věděla jsem, že po narození dítěte stejně budu po nějakou dobu mimo branži, neplánovala jsem návrat bezprostředně po šestinedělí. A protože z Rožnova pochází i můj nynější manžel, řekli jsme si: Co v Praze? Pojďme na tu dobu hájeného klidu domů, i když je to čtyři sta kilometrů. Plán zněl, že až budu po porodu zpátky v kondici a fit a budu se chtít zapojit do procesu, třeba se do Prahy vrátíme,“ řekla v rozhovoru pro iDNES.cz.

Jenže do Prahy už se nevrátili. Syn Antonín má v Rožnově rodinu, kamarády i zázemí. A tak musí herečka do hlavního města dojíždět. Ateliéry Zlaté labutě jsou totiž v pražských Kbelích, Gruberovi žijí na zámku v Brandýse nad Labem a vila Kučerových je v Černošicích. Aby Ryška viděla manžela se synem, musí někdy do Prahy jet až dvacetkrát za měsíc. Cesta jí přitom zabere čtyři hodiny.

Irena to má čím dál těžší (foto: se souhlasem TV Nova)

Její jméno se stává značkou kvality

Někdy jede domů na otočku jen na pár hodin, aby se synem strávila pár chvil. Nechce být máma skrz obrazovku telefonu. Přesto si uvědomuje, že momentálně věnuje kariéře velké množství času. Věří, že to dělá pro rodinu. Vydělává peníze.

Přesto se možná nevzdává myšlenky, že se jednou do Prahy přesunou. Snad na krátký čas? Nabídky se jí jen hrnou. Je jasné, že i kdyby skončila Zlatá labuť, o práci nebude mít nouzi. Uvedla se jako fenomenální herečka. A pro diváky bude velkým lákadlem i v nových projektech, to si tvůrci jistě uvědomují.

Něco podobného se stalo Evě Burešové v seriálu Slunečná. Diváci si ji tak zamilovali, že na další seriály koukali automaticky kvůli ní. Tady to bude stejné, i když je Ryška typ na dost odlišné role než Burešová. A tak je jisté, že dojíždění jen tak neskončí…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO, iDNES.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů