9.1 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 12:04
- Reklama -
DomůOsobnostiTereza Kostková si ničí rodinu. Dětem nevěří

Tereza Kostková si ničí rodinu. Dětem nevěří

Herečka Tereza Kostková hraje v Jedné rodině Petru Tejkalovou, která ničí celou rodinu! A začíná být pořádně otravná. Nejen, že Martině stojí v cestě, když si užívá mladou lásku. Také všem ostatním radí a zdá se, že ví všechno nejlépe. Proč jí to tvůrci udělali? Vždyť do teď to byla ta nejlaskavější dáma z celého seriálu.

Petra Tejkalová, dříve Holasová, byla takovým „domovem“ celého seriálu Jedna rodina. Divák u ní přál bydlet a ochutnat jednu z těch skvělých marmelád, o kterých celou dobu básní. Jenže od chvíle, co chce Martina bydlet s Dominikem, to jde s Petrou z kopce. S osamostatněním své dcery nesouhlasí – a je to vidět.

Nejdřív Petra. Teď i Karel?

Nevěří jí. Když se Martina odstěhuje, má její maminka pocit, že už nikdy nedodělá maturitu, nedostuduje vysokou školu. Ostatně, to se stejně nejspíš nestane, protože už dávno víme, že Martinu s Dominikem čeká založení rodiny. A Petra by měla být skutečně nadšená! Tak proč teď tolik prudí?

Především se na to špatně kouká – její postava je zkrátka na obrazovkách nepříjemná. Je to zřejmě účel. Ale když se přidá i Karel v podání Tomáše Jeřábka, kterého bude neskutečně vytáčet, že u nich bydlí Dominik, je to přehlídka protivných povah, nad kterými divák nechce ztrácet čas. Zdá se, že nejvíc pohodová je tam Norika – a to vypovídá o všem.

Nový díl seriálu Jedna rodina (foto: se souhlasem TV Nova)

Samá otázka…

Seriál Jedna rodina byl až donedávna příjemnou podívanou na úterní večery. Oproti Zlaté labuti dokonalá „oddychovka“. Ale teď? Jak se Petře daří v podnikání, to už se v seriálu vůbec neřeší. Kam zmizela její podivná přítelkyně v podání Eriky Stárkové? Proč má s každým problém? Proč všechno tak přehání?

Možná se nakonec vše v dobré obrátí. Až Martina oznámí, že si s Dominikem přeci jen užívali trochu toho nechráněného sexu a vzejde z toho nový člen rodiny. Snad ho také nezařadí do střídavky, když její pravidla jsou tak striktně daná…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů