21.5 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůLifestyleJedna chyba a z Ireny je hlavní postava: Ryška ovládla Zlatou labuť

Jedna chyba a z Ireny je hlavní postava: Ryška ovládla Zlatou labuť

Kdyby tehdy tvůrci vybrali jiné herce, možná by nejoblíbenější postavou celého seriálu Kristýna Ryška nebyla. Irena je přeci zlá, podlá, vypočítává. Jenže herečka vypadá v kostýmech prostě fantasticky, je krásná a svou roli hraje bravurně. A jelikož to mezi Petrem a Bárou moc nefunguje, nová hvězda byla na světě.

Tvůrci nepochybně zamýšleli, že hlavním příběhem celé ságy bude milostný příběh Petra a Báry, dvou zcela odlišných lidí, kteří se do sebe v těžké době zamilují. Diváci ale často zmiňují, že mezi Martou Dancingerovou a Adamem Vaculou zkrátka nefunguje chemie.

Podivný vztah Báry a Petra

Divák ví, že v seriálu spolu mají něco společného. Ale, že by prahnul po každém dalším polibku? Vášnivé chvilce? Viditelné touze? Je to jedno. Bára je urputná, tvrdohlavá a prostořeká, Petr je nudný. Jejich vztah není zajímavý.

Proč spí s Markétou, když miluje Báru? Na jedné z fotek produkční společnosti na Instagramu byla herečka Barbora Bočková vyfocena s falešným bříškem. Možná, že se Markétě její plán povede. A to diváky moc nepotěší…

Marta Dancingerová a Adam Vacula v seriálu Zlatá labuť (foto: se souhlasem TV Nova)

Bez Ireny by to nebylo ono

Irena je oproti tomu dravá, energická. Nebojí se ukázat svou temnou tvář, bojuje za dobro rodiny. Někdy až moc. Pohybuje se na hraně zákona – ale kterého vlastně? Co v době druhé světové války platí? A co neplatí?

Její vztah s Alenou byl to nejžhavější, co se ve Zlaté labuti za celou první sérii stalo. Ačkoliv došlo jen na pár polibků. Pletky s Gruberem v podání Kristýny Ryšky jsou uvěřitelné, temné a nebezpečné. Přesně to chce divák vidět! Kdyby nebylo Ireny, nebyla by Zlatá labuť. A stačilo k tomu vybrat hlavní postavy, které mezi sebou nemají žádnou chemii. Tohle je pro Kristýnu Ryšku životní šance. Kam se hrabe Thea Nekonečná z Ulice!

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů