9.1 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 12:04
- Reklama -
DomůLifestyleRozchod Jaromíra Soukupa: Hanychová to označila za svou životní prohru

Rozchod Jaromíra Soukupa: Hanychová to označila za svou životní prohru

O rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se šušká od chvíle, kdy se vrátila ze Španělska nočním letem s dětmi sama. Nepřijel pro ni ani na letiště. Mluvilo se o drsné hádce. Zda to tak bylo modelka nepotvrdila, přiznala ale, že se rozešli. Na tři děti teď zůstala sama.

Agáta Hanychová má nejstaršího syna Kryšpína s Mirkem Dopitou, který momentálně žije na Bali. Po těžkých začátcích spolu mají krásné vztahy, a dokonce se letos Kryšpín na Bali potkal i s Danou Batulkovou a Marianou Prachařovou. Dopita tam pro ně zařídil hned několik výletů.

Batulková je babička Mii, druhé dcery Hanychové, kterou má s bývalým mužem Jakubem Prachařem. Ten je ale už partnerem Sary Sandevy. Vypadalo to, že u Jaromíra Soukupa, se kterým má nejmladší dceru Rozárku, našla konečně štěstí. Ale avizovaná svatba se nekoná.

Překvapivé odhalení

„Je to pravda, s Jaromírem jsme se rozešli,“ potvrdila Hanychová pro portál Super.cz. Na svůj Instagram přidala vyjádření pro fanoušky. „Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál,“ začala modelka své vyjádření s dodatkem, že o tom chtěla své fanoušky informovat jako první.

Agátu čeká těžké období

Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva. Moc vás prosím, berte to jako mé jediné vyjádření k rozchodu. Ani pro jednoho z nás to není lehké, prosíme o respektování tohoto pro nás oba nelehkého období,“ dodala Hanychová s tím, že jejich primárním zájmem pro ně zůstává dcera Rozárka.

Ještě nedávno se přitom spekulovalo o svatbě. Co se mezi nimi stalo? To ví jen oni dva. Zdá se, že žádná zášť se mezi nimi nekoná. Maminka tří dětí to teď jako samoživitelka nebude mít sice jednoduché, Agáta se ale vždy uměla postarat. A jistě tomu nebude jinak ani teď.

Zdroj: super.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů