4.3 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 5:04
- Reklama -
DomůLifestyleMarek Lambora v novém seriálu Táta v nesnázích

Marek Lambora v novém seriálu Táta v nesnázích

Petr, rozvedený padesátník a správce bazénu, zasvětil celý svůj život výchově tří dcer. Kvůli rodině se vzdal i kariéry úspěšného plavce. Viki, Laura a Alex už ale začínají žít vlastní, nezávislý život, a tak se konečně rozhodne věnovat víc sám sobě.

Veden heslem „Padesát je nových třicet” se pustí do hledání lásky. Od jeho posledního rande ale uběhla spousta let, takže se bude muset vrátit do formy a nabýt ztracené sebevědomí. Zamiluje se, prochází zklamáním, přesto pokračuje v randění a doufá,
že najde tu pravou.
A aby to všechno bylo ještě složitější, jeho dcery, zkoušené životem a láskou, se jedna po druhé stěhují zpět do rodného hnízda a obrátí dům vzhůru nohama.

O zábavu nebude nouze

Martin Pechlát si zahraje tátu v nesnázích Petra Horu. Co o své nové roli řekl? „No, je spíš taková máma. Řeší s dcerami úplně všechno, včetně jejich vztahů. Pořád je to ale chlap, takže to s ním dcery umí ještě víc „koulet”. Moc dobře vědí, co na tatínka platí. On si rozhodně myslí, že má u nich autoritu, ale jestli je to pravda, tak to uvidí diváci,“ láká k televizním obrazovkám.

Myslím, že Viki nahrazuje maminku v rodině a také možná dělá tátovi trochu kamarádku, protože je nejstarší. Je zodpovědná k rodině, má o holky často starost, věnuje se jim. Zároveň není tak ambiciózní jako holky, je spokojená s tím, co má,“ říká o své roli Agáta Kryštůfková, která hraje nejstarší dceru. Prostřední si zahraje Štěpánka Fingerhutová, nejmladší Veronika Divišová.

Na co se diváci mohou těšit v prvních dílech?

V prvním díle se Petr těší, až rodné hnízdo opustí poslední z jeho tří dcer a on bude mít konečně čas sám na sebe. Plán je jasný: najít si novou lásku! Bohužel nejstarší dceři Viki se její vztah naopak hroutí a vrátí se pod tátovu střechu. Aby bylo doma ještě veseleji, Petr se zamiluje a domů si přivede krásnou, ale nevyzpytatelnou Dorku.

Ve druhém díle se Viki rozhodne změnit svůj život a po rozchodu s přítelem dává výpověď i v kavárně, kde pracovala jako servírka. Petr marně doufá, že Viki konečně naplní svůj potenciál. Nepotěší ho ale ani zběsile romantická známost prostřední Laury s amatérským hercem Davidem. Aby bylo ještě veseleji, rozroste se domácnost nečekaně o dalšího člena.

Ve třetím díle Alex v baru svede souseda Romana, který není až tak úplně nezadaný. Ale to je ten menší problém. Když by se totiž o tomto vzplanutí dozvěděl Petr, tak by Romana určitě vlastnoručně zabil! Laura i přes Petrův nesouhlas míří na exotickou dovolenou s hercem Davidem. Dorku na večírku obtěžuje její šéf a Petr reaguje velmi přímočaře.

Zdroj: redakce, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů