2.5 C
Prague
Sobota, 24 února 2024, 8:02
- Reklama -
DomůLifestyleMartin Dejdar o jubilejní řadě Specialistů: Bude zajímavá a akční, králové jsou...

Martin Dejdar o jubilejní řadě Specialistů: Bude zajímavá a akční, králové jsou zpátky

Neoddělitelnou součástí jednotlivých příběhů Specialistů zůstanou zajímavá místa v Praze i jejím okolí, která budou mnohdy velmi důležitým prvkem při hledání pachatelů trestných činů. Martin Dejdar se zpátky jistě těšil! Co prozradil o nové řadě? Bude zajímavější než ta předchozí? Neohrožení králové pondělního prime time se vracejí s prémiovými díly v jubilejní desáté řadě!

S desátou řadou se na jaře vrátí na obrazovky TV Nova fenomén mezi domácími kriminálkami – seriál Specialisté. Diváci se mohou těšit na kompletní tým kriminalistů pod velením majora Josefa Strouhala (Martin Dejdar), který opět tvoří kapitáni Martin Kovář (Jiří Hána) a Matěj Karas (Marek Lambora) a také jediná žena mezi vyšetřovateli, kapitánka Zuzana Koutná (Zuzana Kajnarová).

Chybět ovšem nebude ani přímý nadřízený majora Strouhala, plukovník Pavel Vondráček (David Prachař), koronerka MUDr. Iva Malinková (Gabriela Míčová) nebo forenzní technik Václav Holeček (Matouš Ruml). Co o vývoji postav prozradil Martin Dejdar?

Jaká bude jubilejní desátá řada Specialistů z vašeho pohledu?
Já myslím, že bude velice zajímavá. Bude akční, takže Specialisté rozhodně neztratí nic ze své napínavosti.

Takže se major Strouhal opět dostane do akce?

Ano, kromě klasického vyšetřování natáčíme opět i nějaké střílení, znovu se hodně pohybujeme v exteriérech, což je moc fajn a baví nás to. Navíc jsou i samotné případy zajímavé a napínavé. My herci máme stále Specialisty rádi a doufám, že je budou mít i nadále rádi i diváci.

O dramatické chvíle nebude nouze (foto: se souhlasem TV Nova)

Těšil jste se po pauze v natáčení zpátky na plac?

Docela jo, protože pauza byla poměrně dlouhá. Sice jsem si volno užil, protože i to je potřeba, ale jak jsem činorodý člověk a mám tuhle práci rád, tak jsem se už mezi kolegy těšil.

A nenašli se fanoušci, kteří by vám psali, že už vás zase chtějí vidět v nových dílech Specialistů?

Já příliš nečtu reakce na sociálních sítích, ale při osobních kontaktech se mě například diváci po představení v divadle, nebo dokonce kamarádi v Americe, kde také sledují Specialisty, ptali, kdy už půjdou nové díly. Uklidňoval jsem, že si musí ještě chvilku počkat, ale z jejich reakcí cítím, že zájem o nové díly rozhodně je.

O oblíbenosti seriálu svědčí i sledovanost předchozí deváté řady, kterou TV Nova uvedla na jaře letošního roku. Premiérové případy týmu Specialistů si během pondělních večerů pustilo v průměru 28,92 % diváků v CS 15–54 u TV. Po dobu devatenácti večerů sledovalo kriminálku v průměru 1,201 milionu diváků starších 4 let. (ATO – Nielsen, živě + TS0-3, ke dni: 20. června 2023)

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů