DomůLifestyleLambora ze Specialistů krásku neulovil: Rychlíková přiznala, že je single

Lambora ze Specialistů krásku neulovil: Rychlíková přiznala, že je single

Už dlouho se spekulovalo o tom, že má herečka Sára Rychlíková randit s populárním Markem Lamborou, který se s ní ukazoval v pražských barech. Jenže vše je jinak. Čas od času tahle dvojice sice přidala společnou fotku, Rychlíková teď ale přiznala, že je sama. A ani s Vojtěchem Vodochodským není v kontaktu.

Rychlíková je mezi celebritami populární

Koho si ten Marek Lambora najde? Na to čeká každá jeho fanynka – a možná tak trochu doufá, že to bude právě ona. Dlouho to vypadalo, že svou lásku našel právě u půvabné herečky, která je v českém showbyznyse opravdu oblíbená. Mezi Sářiny blízké kamarádky patří například Sandra Nováková, Veronika Arichteva nebo Daniela Písařovicová.

Ale všechno je jinak. Jak Rychlíková prozradila pro Super.cz, je single. A zavzpomínala na předchozího partnera, herce Vojtěcha Vodochodského ze Zlaté labuti. Byli jsme spolu jen pár měsíců, předtím jsem byla dlouho sama a teď jsem zase sama. Rozchod není nikdy hezký, ale Vojtu mám ráda i dál. Ale nepotkáváme se, ani pracovně, ani soukromě. Myslím, že je Vojta s novou partnerkou spokojený, takže bude určitě příjemná a hodná,“ řekla Rychlíková.

Jistě brzy najde svého vyvoleného. Jedná se o nejkrásnější herečku u nás, která má našlápnuto ke skvělé kariéře! A Marek? Ten už brzy jistě zakotví u další modelky, když to s Andreou Bezděkovou nevyšlo!

Zdroj: Instagram, TV Nova, super.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů