13.4 C
Prague
Pondělí, 20 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůLifestyleRychlíková z Dobrých zpráv sportuje jako ďas. Chce být krásná pro Lamboru, nebo...

Rychlíková z Dobrých zpráv sportuje jako ďas. Chce být krásná pro Lamboru, nebo zahání smutek?

Populární herečka Sára Rychlíková je už dlouho spojována s hercem Markem Lamborou. Toho by si doma přála nejedna fanynka, a tak je jasné, že se chce herečka z Dobrých zpráv udržet v kondici. Během víkendu stihla tolik aktivit, že z toho šla hlava kolem! Chce být ve formě, aby jí nevyměnil?

Marek Lambora je jeden z nejpopulárnějších mladých herců současnosti. Dříve prožil vážný vztah se Šárkou Vaculíkovou, dnes Krausovou. Ten ale nakonec nevydržel. Štěstí nenašel ani u modelky Andrey Bezděkové. Rozchod oznámili na podzim roku 2021. Je jeho vyvolenou nakonec Sára Rychlíková z Dobrých zpráv?

Už několikrát se spolu vyfotili v hospodě. Teď se půvabná herečka denně trápí během, jízdou na kole a dalšími sportovními aktivitami, aby byla krásná a štíhlá. Je jasné, že Lambora je zkrátka fešák a může si vybírat. Je za tím ale opravdu on? Nebo snad zahání mladá žena smutek?

Marek Lambora se objevil v roli Matěje Karase (foto: se souhlasem televize Nova)

Ačkoliv jde o překrásnou ženu, veřejnosti jí Lambora totiž stále nepřiznal. A to se prý kvůli němu měla rozejít s Vojtěchem Vodochodským, hercem ze Zlaté labutě. Přitom by jim to spolu tak slušelo, co myslíte?

Je však známé, že Marek si své soukromí pečlivě střeží. Možná si tak už dávno užívají romantické chvíle, jen to nikomu neříkají. 

Zdroj: Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů