8 C
Prague
Sobota, 2 března 2024, 5:03
- Reklama -
DomůLifestyleManželka Gránského se obrátila na kartářku. Děkuju za všechnu naději, říká

Manželka Gránského se obrátila na kartářku. Děkuju za všechnu naději, říká

Herec David Gránský je hrdým otcem syna Matea, kterého má s Nikolou, optičkou a úspěšnou podnikatelkou. Právě jeho rodina byla důvodem, proč se rozhodl přerušit natáčení seriálu ZOO. Během léta se chce věnovat svým nejbližším na sto procent. Přesto jeho manželka v poslední době naznačuje, že jí něco trápí.

Podle svých slov na sociálních sítích se totiž obrátila na kartářku, která jí dává konečně naději. Je však snad téměř vyloučeno, že by se dvojici rozpadal vztah. Jsou spolu už od roku 2009, vzali se v létě 2019. Gránský často na svou ženu doslova pěje ódy. Nazývají jí svou kotvou. „Já jsem bohém, je fajn mít doma člověka, který má všech pět pohromadě,“ nechal se slyšet v show 7 pádů Honzy Dědka.

Navíc se na kartářky lidé samozřejmě obrací často. Někdy jen hledají nový směr ve svém životě. A v době sociálních sítí je ještě o něco snazší najít tu správnou.

Možná je toho na mladou maminku jen trochu moc. Nemá doma jen malého syna, který za pár dní oslaví první rok. Vlastní také úspěšnou optiku v pražských Dejvicích. Často ukazuje, že kromě péče o domácnost řeší ještě po nocích faktury. Ale i tak vše zvládá na jedničku. Radost z rodinného života z dvojice přímo čiší.

Snad dvojici pomůže, že představitel Alberta bude na chvíli zase doma. Je to totiž muž činu a pracuje opravdu dost. „Mám pocit, že jsem více citlivější, vytvořilo se mi v životě takové křehké místo, že pokud by tam někdo zahloubal, tak budu asi hodně zlý nebo agresivní a hodně se mě to dotkne. Takže to je teď taková ta moje slabina ten malý, ale zároveň si nemyslím, že bych nějak fotrovatěl, jenom prožívám to hezké období jako každý z nás a je potřeba s těmi dětmi trávit co nejvíce času, jak to jen jde,“ nechal se Gránský slyšet o své milované rodině. 

Je jasné, že ať se děje cokoliv, vše zvládnou jako rodina na jedničku. Pro své fanoušky jsou velkým vzorem a dobrým příkladem, že najít si vztah v mladém věku může být na celý život.

Zdroj: Instagram, zeny.iprima.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů