DomůLifestyleDalší Výměna manželek je tady: Gábor dostává na sítích bídu. Prý nemá...

Další Výměna manželek je tady: Gábor dostává na sítích bídu. Prý nemá v hlavě nic a je to hňup

Už dnes večer čeká diváky Výměna manželek, ve které se představí další celebrity. Tentokrát zápasník Gábor Boráros a jeho přítelkyně a influencerka Monika Jakliová. Zatímco ona byla milá, vždy perfektně upravená a moc si nevyskakovala, Gábor se snažil celou Výměnu šéfovat. Nepůjčil náhradní manželce dceru Zoru a komentoval její postavu. A diváci ostrými slovy nešetří.

„Předvedl se, jak největší hňup. Co on si o sobě myslí je opravdu neskutečný. Udělal si, tak akorát ostudu před celým národem. Hvězdička jedna,“ píše Lucie. A další diváci ji v názoru následují. „Nedalo se na to koukat,“ píše Petr.

Diváky zarazilo, že po celou dobu se nesměla náhradní manželka Renata dotknout jejich dcery Zory. Vypadalo to, že tam spíš přijela dělat uklízečku. Maminku nahradila babička.

„Nejtrapnější díl, ostuda celebrit,“ píše Soňa. „Nemá v hlavě nic ten Gábor,“ píše divačka Leny. „Akorát Gábor ukázal, jak moc je to arogantní člověk,“ píše Karol. „Lituju českou maminku, co tam musela být,“ píše Terezie. 

Jak se známé tváře popasují s novým prostředím? To uvidíte už dnes večer na televizi Nova. Jisté je, že to bude Výměna, která diváky nenechá chladnými. Ačkoliv se nebude konat žádné velké drama, náhradní maminku Renatu na konci rozčílí, že Monika zavírala její psi do klece. 

Neodpustí si také poznámku o luxusu, celebritách i způsobu života. Gábor chtěl možná na lidi zapůsobit, ale zda se mu to povede? Na to si musíme ještě počkat! Dojde však i na vyznání lásky. Není tajemstvím, že Monika se svým zápasníkem řešila nevěru krátce po porodu vytoužené dcery. Teď už to prý ale klape na jedničku. A Gábor si přeje další syny.

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů