18.2 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 5:05
- Reklama -
DomůLifestyleLambora o hodně přišel. Z Bezděkové je po návratu ze Survivoru šelma

Lambora o hodně přišel. Z Bezděkové je po návratu ze Survivoru šelma

Když se přihlásila bývalá partnerka Marka Lambory do Surivovru, zřejmě ještě nevěděl, jaká žena se vrátí. Andrea Bezděková sice Survivor nevyhrála, už teď je však pro diváky vítězem. Proč je tak populární?

Když produkce uvedla nové účastníky druhé řady Survivor, někteří nad Andreou kroutili hlavou. Vždyť je to přece modelka! Netrvalo dlouho, aby tahle krasotinka všem vytřela zrak. V drsné reality show se ukázala jako týmový hráč, parťák do nepohody a člověk, který nikdy neztratí úsměv na tváří. Její bývalý partner Marek Lambora musí hořce litovat, že opustil takovou ženu. Kam dal oči?

I Novotný Andreu chválil

Chválou na ní nešetřil ani moderátor Surivovru Ondřej Novotný. „68 dní, které zdaleka nebyly pouze sluncem zalité. Zvládla je s úsměvem jako zatím nikdo jiný. Nebyl jediný den, kdy by neměla dobrou náladu a nerozdávala ji kolem sebe. A takový člověk se na ostrově jen velmi těžko hledá,“ chválil ji. A za pravdu mu dávají i diváci. Andrea je zkrátka vítězem této soutěže – a to jí ze začátku nikdo nevěřil. Nevadí, že miliony nevyhrála, získala daleko víc – v očích lidí je mladou, úspěšnou a vyrovnanou ženou, která se nezalekla žádné těžké situace. A to je opravdu vzácnost.

Dokonce se Andrea objevila na posledním zápase organizace Oktagon. Vznikly tak spekulace, že se do sebe během show mohli s Ondřejem zamilovat. To je však zřejmě čistý nesmysl, neboť moderátor je už roky ženatý s modelkou Renatou Langmannovou.

Marek Lambora se objevil v roli Matěje Karase (foto: se souhlasem televize Nova)

O Lamborovi se poslední dobou šušká, že randí se Sárou Rychlíkovou, jisté to ale není. Zatím ji jako svou oficiální přítelkyni nepředstavil. Bezděková od rozchodu s Markem nikoho nepotkala, ačkoliv před odjezdem na Survivor tvrdila, že už je konečně čas randit. Někteří si mysleli, že se dala v divočině dohromady s Petrem Havránkem, se kterým měla v minulosti vztah. Ale ani to prý není pravda. 

Tak uvidíme, kdo srdce krásné brunetky získá. Jistě už by si přála nějakou tu lásku, která jí bude v životě potřebnou oporou. Před časem ztratila svého tatínka ve velmi mladém věku. S maminkou a bráchou má však skvělé vztahy.

Zdroj: Instagram, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů