18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 2:06
- Reklama -
DomůLifestyleSmrt Taclíka v ZOO: Do harmonických vztahů bylo nutné vnést novou dynamiku,...

Smrt Taclíka v ZOO: Do harmonických vztahů bylo nutné vnést novou dynamiku, říká Decastelo

Takový pohodový seriál to byl. I v ZOO ale scenáristé nechali někoho zemřít – a tady padla volba na Marka Taclíka, který hrál Eduarda Novotného. To diváky nemile překvapilo. Alice s Edou byli krásný pár. Sid, která konečně našla štěstí u svého Haďáka, teď truchlí. Scenárista osvětlil, proč k tomu došlo.

„Do ustálené rodiny a harmonických vtahů bylo nutné vnést novou dynamiku. Všechny to mrzelo, ale v seriálech to tak je, že někdo musí zemřít,“ říká scenárista René Decastelo, který stál i za populární Slunečnou. Tam si zahrála jeho tehdejší žena Eva Decastelo, se kterou se poté rozvedli.

Diváci nadšení nejsou

„Je škoda, že Marek s námi není. Mně se s ním hrálo bezvadně, ale určitě se s ním potkám zase někde jinde. Je to škoda i pro diváky, ale to se zkrátka v téhle branži stává,“ říká Jana Švandová, která hraje Sidonii Novotnou. 

Jak se s tím rodina Novotných vypořádá a jaké nové příběhy oblíbené hrdiny čekají, mohou diváci sledovat do konce června. Poté si seriál dá pravidelnou letní pauzu. Ještě předtím uvidíme, jak to dopadne s Viky a Filipem, zda Mařenka zabojuje o svou nejlepší kamarádku nebo co chystá Břéťa na Charlieho.

Sám Marek Taclík se o svém odchodu nikde nevyjádřil… Možná ho to přeci jen trochu mrzí.

Zdroj: Instagram, seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů