DomůLifestyleEliška a Damián dnes večer: Kazma zajistil seriálu rekordní sledovanost. Tvrdí, že...

Eliška a Damián dnes večer: Kazma zajistil seriálu rekordní sledovanost. Tvrdí, že tam schoval indicii

Hlavním podzimním tahákem televize Prima je dvanáctidílný pohádkový příběh s dobrým koncem Eliška a Damián, který startuje již dnes večer. A Kazma tvrdí, že tam schoval indicii ke své hře o milion dolarů.

Nový seriál Eliška a Damián nabídne skvělé herecké obsazení i příběh velké lásky, která překonává staletí.

„Pohádek se šťastným koncem není nikdy dost, příběh Elišky a Damiána je tradiční love story okořeněnou o střet dvou světů – toho současného a minulého. Na kontrastu je založen i hlavní vizuál seriálu, kde něžnou růžovou barvu vyvažuje smaragdově zelená, a také úvodní znělka, kde je jemný hlas Emmy Smetana doprovázen hlubokým zastřeným hlasem Richarda Müllera,“ říká Lenka Hornová, ředitelka vývoje obsahu skupiny Prima, a zároveň scenáristka seriálu.

Lásky bude plno!

Hlavní hrdinka Eliška (Emma Smetana) žije v současnosti, ale Damián (Robert Urban) pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu.

Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou (Anežka Rusevová) a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. Dále se v seriálu objeví Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová a mnoho dalších.

Má to Kazma domluvené?

„Zítra pozorně sledujte seriál, co poběží ve 20:15 na Primě. Propašoval jsem vám tam malou nápovědu,“ napsal včera Kazma na svém Facebooku. „Ten seriál bude mít diky tomu extrémní sledovanost,“ směje se divák Martin.

Je jasné, že fanoušci Kazmy tentokrát u televizních obrazovek chybět nebudou. Že by se na tom Kazma domluvil s Lenkou Hornovou? Natáčení takového historického seriálu je jistě finančně náročné – a všichni si přejí, aby měl velký úspěch. Nedávno se potkali na natáčení show 7 pádů Honzy Dědka. Ale můžeme zatím jen spekulovat…

Zdroj: redakce, FTV Prima, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů