9.9 C
Prague
Pondělí, 20 května 2024, 6:05
- Reklama -
DomůLifestyleKazmův film je na Netflixu. Divákům sliboval, že ho uvidí jen v...

Kazmův film je na Netflixu. Divákům sliboval, že ho uvidí jen v kinech

Kamil Bartošek alias Kazma překvapil a prozradil, že film ONEMANSHOW: The Movie si mohou diváci nově pustit také na Netflixu. Zdá se, že jeho sliby, že to bude jen v kinech, jsou dávno zapomenuty. Na druhou stranu – kdo by svůj film nechtěl prodat právě Netflixu?

Zatím jsou s tím filmem jen problémy! Kazmovi se vůbec nepovedla velkolepá celorepubliková hra, při které se sice na pražském Výstavišti tvořily u trezoru dlouhé fronty, nikdo ale peníze nevyhrál. Teď mu diváci vyčítají, že se jeho film objevil na Netflixu. Ti, kteří nešli do kin, jsou ale nadšení! Mají teď možnost si ten zážitek užít v pohodlí svého obývacího pokoje.

Slibem nezarmoutíš…

Kazma sliboval, že se tento film objeví jen v kinech. Při rozhovoru v show 7 pádů Honzy Dědka už sice padlo pár náznaků, že by se nakonec mohl objevit na Primě, je to ale Netflix, který si připsal trofej. A je jasné, že kdo nebyl v kině, bude si chtít okamžitě pustit, co byla ta velká sláva, o které se psalo, mluvilo i spekulovalo. Nebylo to ale nakonec tak trochu zklamání?

Kazma sliboval nevšední zážitek (foto: se souhlasem Bontonfilm)

Vrtulník a pole

Zatím to však vypadá, že tenhle promyšlený kousek stál Kazmu pověst. Nejdřív zakopal auto, přišel covid a dnes už se vlastně neví, kdo to vyhrál. Teď umístil do Prahy trezor, ve kterém se skrýval milion dolarů a nikdo ho nevyhrál.

Tak vzal vrtulník, vysypal ty peníze na pole a nechal lidi, aby za nimi s igelitkou lítali jako pomatení. Nikdo se nezranil ani nepopral, což je vlastně zázrak. Ale opravdu má takhle vypadat velkolepá show? Posuďte sami, pokud máte doma Netflix. Film už je dostupný.

Zdroj: redakce, Instagram, Netflix

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů