5.3 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 10:04
- Reklama -
DomůLifestyleKazma rozházel miliony z vrtulníku. Lidé běhali po poli, zatím se nikdo...

Kazma rozházel miliony z vrtulníku. Lidé běhali po poli, zatím se nikdo nepopral

Když nevyšla Kazmovi geniální hra, kde měl jeden návštěvník kina otevřít trezor v pražských Holešovicích, spustil druhé kolo. Majitelé vstupenek se dozvěděli, kde za pomocí vrtulníku otevře ve vzduchu kontejner a peníze sešle dolů lidem. Jako dobrotivý Bůh. A opravdu pršely dolary.

V neděli po poledni se na TikToku objevilo hned několik videí, která ukazují, že Kazma dokončil svůj plán. Dolary, na které nalepil QR kódy, seslal z nebe. Nutno říct, že žádné masy lidi na poli nebyly, ale jak vrtulník kroužil kolem, lidé za ním běhali jako opičky.

Dobré je, že se zatím nikdo nepopral. Davové šílenství, které mohlo vzniknout, když z nebe prší peníze, se tak trochu očekávalo. Na videu to ale vypadá, že přišla možná sotva stovka lidí. Pro některé je možná utíkat za penězi, které padají z vrtulníku, přeci už jen trochu ponižující.

Co Kazma na fanoušky ještě chystá? (foto: se souhlasem Bontonfilm)

Přesto, že někteří oceňují, že si Kazma peníze nenechal, někteří kritici se nemohou zbavit pocitu, že udělal z lidí blbce. Nechat je, aby běhali po poli a sbírali dolary, to už chce dávku odvahy.

Ale třeba mu samozřejmě i my křivdíme. Možná chtěl, aby lidi zvedli zadek a neseděli jen na gauči. Chtěl v nich vzbudit motivaci, vůli něco dokázat a najít. Možná, že chtěl, aby se konečně lidi poprali o správnou věc. Kdo ví. Peníze už nemá. Show skončila. Těžko říct, jaký měla význam. A komu tím Kazma prospěl. Vedle zakopaného auta už je to další fiasko. Možná je správný čas, aby si našel normální práci.

Zdroj: redakce, TikTok

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů