15 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůLifestylePecháčková vážné scény v seriálu ZOO stále nezvládá

Pecháčková vážné scény v seriálu ZOO stále nezvládá

Herečka Michaela Pecháčkové je mladá, krásná a talentovaná. Ve štábu se o ní šušká, že není den, kdy by se neusmívala. Za vše prý děkuje a je opravdu pokorná. Jenže to divákům nestačí. K jejímu hereckému výkonu mají stále výtky. Ty teď přitvrzují, když je Sid každou chvíli v nějaké dramatické situaci. 

„To její věčně nakrčený, rádoby ustaraný čelo je fakt hrůza. Mám dojem, že je to herečka jen z leknutí,“ píše divák Petr. Navíc ze Sid scenáristé zase dělají hlupačku. Líbá se s Filipem, pak je nešťastná, když se to Adam dozví… Pak ho hledá, pak ho miluje, pak spí u rodičů, protože neví, s kým chce být. Vlastně přemýšlíte, zda mezi nimi nějaká láska někdy vůbec byla. A aby se nepřepočítala. Protože na Filipa si evidentně začala brousit prsty Viky, vedle které se teď probouzí po propitých nocích.

„Už je to fakt zbytečně zamotaný a složitý. Radši už nekoukám, akorát bych byla naštvaná,“ píše divačka Veronika. „Ta Sid mě už vytáčí,“ píše Eliška. „Adam je spravedlivej a čestnej chlap. Ale Sid se k němu chová jako ke kusu hadru,“ píše Ester. I další názory diváků se shodují, že dějová linka Sid a Adama teď není zrovna nejlepší. Jak má Michaela příležitost hrát dramatické scény, ustaranou přítelkyni, lhářku i strachující se ženu, vrací se k tomu, co dělala na začátku – svou roli stále předříkává. A je to dost slyšet. Člověk jí to zkrátka nevěří.

Slušelo by to Viky s Filipem? (foto: se souhlasem FTV Prima)

A překvapivě si někteří fanoušci přejí, aby Filip skončil právě s Viky. Budou nakonec rodina? Nebo snad existuje šance, že by mladá maminka Petrovi odpustila? Její zásady možná půjdou stranou, když konečně přiznala, že se jí opravdu nedaří. „Je to těžké až moc,“ řekla Markovi. Ten sice vypadá, že by svou krásku v nesnázích chtěl znovu zachránit, ona s ním ale jak s partnerem zřejmě nepočítá. Člověk přemýšlí, jak to Burešová myslela, když diváky ujistila, že to nakonec dopadne dobře…

Zdroj: seriál ZOO, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů