18.9 C
Prague
Sobota, 13 července 2024, 2:07
- Reklama -
DomůLifestyleDnes ve Zlaté labuti: Zatímco Ryška v roli exceluje, Vacula je nevýrazný, myslí...

Dnes ve Zlaté labuti: Zatímco Ryška v roli exceluje, Vacula je nevýrazný, myslí si diváci

Zbývá ještě pár posledních dílů do letní pauzy. Diváci Zlaté labutě už teď vědí, že je naprosto uchvátila postava Ireny Maškové. Koho však v komentářích čas od času shazují? Překvapivě je to Petr Kučera, který měl být za největšího fešáka celého seriálu! To mu sice nikdo nebere, ale…

A o vzhled ani tak nejde. Některým přijde jeho představitel Adam Vacula ve své roli tak trochu mdlý. „Irena je o dost lepší postava,“ píše divačka Lenka. „Já mám z toho Adama divný pocit,“ píše Soňa. „Někdy to vypadá, že ho ta role vůbec nebaví,“ dodala. 

To jistě není pravda, sám se však nechal slyšet, že jeho hlavní motivací byly peníze. Když dostal nabídku na roli Petra, měl prý na účtu pár tisíc. Rozhodování tak bylo jistě snadné. Pro Ryšku to byl první dlouhodobý seriál od porodu syna, kdy se z Prahy přestěhovala za manželem do rodného Rožnova pod Radhoštěm. Musela tak pečlivě uvážit, jak zvládne výchovu syna i časté dojíždění.

Marta Dancingerová a Beata Kaňoková jako kolegyně (foto: se souhlasem TV Nova)

Nakonec se však nechala slyšet, že čas strávený o samotě je pro ni velmi důležitý. Konečně má ve vlaku čas na čtení i jiné věci, které by doma jindy šly stranou. Teď je v seriálu vůbec nejvýraznější postavou – a snad nejlépe zahranou. Udělala tak dobře, což jistě sama ví. 

Vacula ve fantastických výkonech jeho kolegů trochu zapadá. Není to však jeho vina. Postava Petra Kučery je tak zřejmě napsané. Kdo by čekal vášeň, spalující lásku a chemii, která z obrazovek přímo sálá, asi by byl zklamaný. To i Irena s Alenou mají mezi sebou větší přitažlivost. To se však může brzy změnit! Na konci první řady by měl obchodní dům převzít někdo jiný. Budou to Němci?

Konec první řady

Možná se toho ještě do plánované letní pauzy hodně změní! Už dnes budou diváci svědkem dalších dobrodružství hrdinů z obchodního domu, kteří čelí těžké době začátku druhé světové války. Kristýna je totiž po znásilnění Bouchnerem těhotná, řešit to ale zřejmě nechce. Nepřijme ani pomoc Valerie a dál se chová tak, jako doposud – sobecky a zle. 

Který vztah by si podle vás zasloužil více pozornosti? Podělte se s námi v komentářích!

Zdroj: TV Nova, ceskozive.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů