24.3 C
Prague
Pondělí, 20 května 2024, 5:05
- Reklama -
DomůLifestyleKazma a jeho milodary: V Americe ho chválí, Česko ofrňuje nos

Kazma a jeho milodary: V Americe ho chválí, Česko ofrňuje nos

Známý bavič Kazma dosáhnul nevídaného úspěchu – o tom, jak na pole pršely bankovky z vrtulníku píšou všechna světová média. V Česku má ale většina na jeho počin trochu jiný názor. Nejen, že to některým nepřišlo vtipné ani blahosklonné. Naopak to označovali za ponižující pro ty, kteří po poli běhali a sbírali papírové dolary.

Je pochopitelné, že je Kazma nadšený. Jeho počin se zase dostal do všech světových médií! Uznáváme, že to tady umí jen málokdo. Možná dokonce jen on. Jenže věc má také druhou stránku. Zatímco zahraničí ho velebí, v Čechách si tímhle získal poměrně nelichotivou nálepku.

Byl to výsměch lidem, kteří nemají tolik?

Co se zábavy týče, jsme v Česku trochu konzervativnější než v některých částech světa. A pokud k tomu přidáte neustálé zdražování, které je pro některé už existenčně neúnosné, nízké mzdy v poměru k nákladům a rostoucí inflaci… Je vyhazování „jednodolarovek“ z vrtulníku trochu výsměch těm, pro které má i jeden dolar velkou hodnotu. Pro Kazmu zřejmě ne.

Pokud by pro něj peníze hodnotu měly, nerozházel by je po poli, nenechal lidi běhat za vrtulníkem jako psy… Na druhou stranu – jak to měl udělat lépe, když chtěl každému, kdo přišel na film, nabídnout stejnou možnost peníze získat? Nemáme lepší řešení, ale opravdu je ta správná cesta nechat lidi běhat po poli a sbírat po dolaru jejich vytouženou kořist? Možná ano, nejsme experti na zábavu. Ale ani další s Kazmou nesouhlasí…

Kazma slibuje nevšední zážitek (foto: se souhlasem Bontonfilm)

Už víme všechno?

Pravdou je, že závěr dlouho očekávaného filmu odsoudilo mnoho známých osobností. A také hon za kódem k trezoru, který měl být unikátní, byl tak složitý, že nikomu nevyšel. Pamatujete si ještě na zakopané auto? O kterém dnes už jen málo lidí ví, jak to doopravdy dopadlo? Spolu s filmem, který stál šílené peníze, jde o další Kazmův nepovedený projekt…

Zdálo se, že právě trezor na pražském Výstavišti ho bude stát pověst, ale zatím to vypadá na přesný opak. Budiž mu to přáno. Na druhou stranu – všichni si lámou hlavu s tím, proč vyznal lásku své ex Andree Kalousové, když má randit s inlfluencerkou Marií Roseckou?

Jsme jediní, kteří mají pocit, že tohle tajemství nějak nebylo rozluštěno?

Zdroj: redakce, Facebook, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů